Gwiazda słynnego serialu na TVP na dnie. Trafiła na odwyk
Jan Odyniec - 3 Lipca 2018

Gwiazda słynnego serialu na TVP na dnie. Trafiła na odwyk

Prawdziwy dramat stał się udziałem wielkiej gwiazdy telewizyjnej. Grała jedną z głównych ról w emitowanym na antenie TVP serialu, a teraz jest na dnie. Niedawno miała poważne problemy z prawem, a ostatnio trafiła na odwyk.

Heather Locklear grała jedną z głównych ról w legendarnym serialu "Dynastia", który emitowany był na antenie TVP w latach 90. Jej postać, Sammy Jo, pozwoliła jej na zdobycie ogromnej popularności. Później gwiazda występowała jeszcze w kolejnych amerykańskich produkcjach serialowych, m.in w serialu policyjnym "T.J. Hooker" oraz w obyczajowym "Melrose Place". W tym ostatnim kreowała rolę Amandy, która była znienawidzona przez wszystkich widzów. Zapewne właśnie ze względu na to Locklear zbierała za tę rolę tak dobre oceny. Aż 4-krotnie była nominowana za nią do Złotych Globów.

Była uwielbiana przez widzów TVP. Teraz idzie na odwyk

Heather Locklear od wielu lat cierpi na depresję. Z jej powodu popadła w liczne nałogi, to zaś doprowadziło do problemów z prawem. Jest uzależniona od alkoholu i narkotyków. Ostatnio jej stan psychiczny jeszcze bardziej się pogorszył. Gwiazda groziła samobójstwem. Podczas interwencji policyjnej zaatakowała funkcjonariusza, który chciał jej pomóc, za co trafiła do aresztu. Później jeszcze przedawkowała narkotyki i z tego powodu trafiła do szpitala. W końcu postanowiła jednak zrobić coś ze swoim życiem. Jak informują amerykańskie media, samodzielnie zgłosiła się do kliniki odwykowej. Według informacji portalu TMZ.com, uwielbiana niegdyś przez widzów TVP odtwórczyni roli Sammy Jo przebywa obecnie w ośrodku zamkniętym.

Gwiazda chce walczyć o siebie

Według doniesień medialnych, działania aktorki są dobrowolne. Sama chce zmienić swoje życie i pokonać uzależnienia. Jej terapia ma się skupić nie tylko na wyjściu z nałogów, ale także na ogólnym zdrowiu psychicznym. To dobra wiadomość, powszechnie bowiem wiadomo, że w przypadku chorób psychicznych, a zwłaszcza uzależnień, dobrowolność leczenia i zauważenie problemu jest pierwszym krokiem do opanowania choroby. Bez niego nie da się rozpocząć skutecznej terapii.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Narkotykowy skandal. Gwiazdor Polsatu unika zeznań, obawia się o swoją karierę
  2. Znana aktorka próbowała popełnić samobójstwo!
  3. Kultowy polski aktor upadł na dno. Odmawia pomocy
.Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. WstrząsająceGwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. WstrząsająceCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News