Gwiazda Klanu w szpitalu! Lekarze walczą o jej życie

Gwiazda Klanu w szpitalu! Lekarze walczą o jej życie Źródło: materiały prasowe TVP1

Smutna wiadomość obiegła cały internet, fani serialu "Klan" są załamani. Jedna z ich ulubionych bohaterek znajduje się w szpitalu. O jej życie walczą lekarze, nikt nie wie, jak się zakończy ten dramat.

Odcinek 3322 jest ostatnim przed wakacyjną przerwą. Scenarzyści przygotowali na ten epizod naprawdę dramatyczne wydarzenia. Postać grana przez Barbarę Bursztynowicz zmagać się będzie z bardzo ciężką chorobą. Wszystko zacznie się niepozornie, jednak z czasem cała sprawa się rozwinie. Elżbieta Chojecka od samego rana będzie się skarżyć na złe samopoczucie i nękające ją bóle głowy. Jej brat Piotr poleci jej odpoczynek a najlepiej urlop, aby uchronić się od stresu. Według samej bohaterki winny całej sytuacji jest jej mąż, przez którego nie przespała nocy.

Bohaterka serialu "Klan" w szpitalu

Złe samopoczucie i wysokie ciśnienie okażą się dopiero tylko początkiem problemów Elżbiety. W pewnym momencie ból głowy stanie się nie do zniesienia. Bohaterka straci przytomność, odnajdzie ją jej mąż, który zaniepokoił się brakiem obiadu. Dzięki szybkiej akcji Elżbieta trafi do szpitala pod opiekę lekarzy. Jednak ich diagnoza zmrozi krew w żyłach wszystkich bohaterów i fanów przed telewizorami. Okazuje się, że omdlenie i złe samopoczucie Elżbiety wywołane jest przez udar. Lekarze będą walczyć o jej życie, niestety, aby dowiedzieć się, jak to wszystko się skończy, będziemy musieli poczekać do września. Scenarzyści serialu "Klan" na ostatni odcinek przed przerwą wakacyjną przygotowali dla nas prawdziwą bombę. Wszyscy fani bez wątpienia będą z niecierpliwością czekać na rozwój sytuacji, cały czas zastanawiając się, jak to wszystko skończy się dla bohaterki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Straszna przepowiednia zakonnicy. Siostra Łucja mówi też o Polsce
  2. Nie żyje mistrz Polski. Był dumą naszego kraju
  3. „Wrzaski i wycia, sceny jak z horroru”. 15 osób walczy o życie na Pomorzu
źródło: onet.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News