Klan, czyli saga rodziny Lubiczów, emitowany jest w polskiej telewizji od ponad dwóch dekad. Jedną z głównych ról gra w nim Kaja Paschalska. Aktorka wywodząca się z Warszawy potrafi zaskoczyć fanów. Na swój profil na Instagramie wstawiła zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. 

Klan rozsławił Kaję Paschalską w świecie aktorskim. Dość powiedzieć, że właśnie w tym serialu stawiała swoje pierwsze kroki. Było to w 1997 roku, gdy Paschalska miała zaledwie 11 lat!

Kaja Paschalska i jej niejednoznaczne zdjęcie

Aktorka nie należy do grona głośnych celebrytów. Jej Instagram przy innych gwiazdach rodzimego show-biznesu wygląda na wyjątkowo spokojny i stonowany. Paschalska dokumentuje jedynie ciekawsze wydarzenia ze swojego życia. Cieszy się może nie za dużą, ale stałą grupą odbiorców.

Ostatnio postanowiła jednak nieco rozochocić swoich fanów. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie Paschalskiej w sweterku przy choince. Nie byłoby w tym nic zadziwiającego, gdyby nie fakt, że pozowała do fotografii z wyraźnie zaokrąglonym brzuchem.

– Takie tam ciążowe z brzuszkiem przy choince – napisała tajemniczo przy zdjęciu.

Kto w ciąży? Aktorka, czy postać z serialu „Klan”?

Co niektórzy zaczęli gratulować Paschalskiej przyszłego potomka. Część internautów, obserwująca aktorką już jakiś czas, domyśla się jednak, czy nie jest to specjalna poza, do jej serialowej postaci Olgi Lubicz!

– To raczej zdjęcie z planu. Serialowa Ola jest w ciąży – pisze jeden z komentujących fanów.

– A ja myślałem że ciąża tylko w Klanie…Gratulacje – pospieszył inny z internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Kotulanka nie zdążyła nam o tym powiedzieć. Sekrety zmarłej aktorki

Serwis Party.pl informuje, że owo niejednoznaczne zdjęcie Paschalskiej rzeczywiście pochodzi z planu zdjęciowego „Klanu”. To jednak jeszcze nie wskazuje, czy w ciąży jest sama Paschalska, czy jej bohaterka Olga Lubicz! Podpis pod zdjęciem dodatkowo nakręca fanów.

– Kaja w ciąży czy Ola Lubicz? – pyta kolejny z fanów.

Tym zasadniczym pytaniem można zakończyć dzisiejsze spekulacje. Pozostaje czekać do kolejnych odcinków serialu „Klan” lub śledzić prywatnego Instagrama Paschalskiej.

Aktorka próbowała swoich sił również jako piosenkarka. Po dwóch albumach z początku lat dwutysięcznych, które nagrała jako nastolatka wróciła przed rokiem z singlem „Karma”. W 2015 wzięła zajęła 4 miejsce w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. wygrywając po drodze odcinek z wcieleniem się w Lanę Del Rey.

fot. Kaja Paschalska Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna gwiazda Klanu pokazała odważne zdjęcie! Nietypowe zachowanie
  2. Zachowanie gwiazdora „Klanu” poraziło fanów. „Żona przewraca się w grobie
  3. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Gwiazda Klanu wpadła w szał! Ostre słowa po oskarżeniach o romans

Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd