Gwiazda "Rolnik szuka żony" nie do poznania! Takiej jej jeszcze nie widzieliście

Gwiazda "Rolnik szuka żony" nie do poznania! Takiej jej jeszcze nie widzieliście

"Rolnik szuka żony" przyniósł jej sławę i rozpoznawalność w w nowej roli. Dziś możemy podziwiać prezenterkę w zupełnie nowej odsłonie. Takiej prowadzącej jeszcze nie widzieliśmy.

"Rolnik szuka żony" dał Marcie Manowskiej, prowadzącej show, rozpoznawalność, której nie powstydziłyby się wielkie gwiazdy. Nic dziwnego, że opinia publiczna interesuje się nawet niewielką zmianą w życiu Manowskiej.

Prowadząca "Rolnik szuka żony" w młodzieńczej odsłonie. Fani nie poznają gwiazdy

Ostatnio prowadząca "Rolnik szuka żony" zajmuje się nowym show "Sanatorium Miłości". Przy okazji kobieta postanowiła przybliżyć fanom swój dawny wygląd. Wielu z nich nie poznałoby pięknej prowadzącej. Wszystko za sprawą eksperymentów z włosami. Manowska, jak wnioskujemy z jej profilu na Instagramie, nie bywała wyłącznie uśmiechniętą blondynką. Niegdyś stawiała na wyrazisty, rudy kolor.
Dla widzów "Rolnika" i "Sanatorium Miłości" to spore zaskoczenie. Wielu przywykło już do blond piękności, jak określa się prowadzącą popularnych produkcji TVP.
Manowska pochwaliła się swoimi zdjęciami z okresu, gdy stawiała na rudy odcień. - Bywało też tak. Szalone lata 60. Ta sama ruda ja - podpisała jedną z opublikowanych niedawno fotografii. Pod kolejną dodała, że "wzięło ją na wspomnienia", a jeszcze pod inną, że wspomniana sesja z rudą Manowską powstała podczas sesji w Łazienkach Królewskich w Warszawie. - Pięknie Pani w rudych włosach! Chociaż ładnemu we wszystkim ładnie - pisze pod zdjęciami Manowskiej jedna z internautek. Wszystko wskazuje, że kreacja pięknej blondynki jest dziś jej nieodłącznym atrybutem. Wstawki z młodości potrafią jednak ożywić dyskusję między fanami Marty Manowskiej. Wielu docenia jej wyrazistą fryzurę z młodych lat, inni nie mają zdania która stylizacja jest lepsza.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Pięknie pani w rudych włosach! Chociaż ładnemu we wszystkim ładnie – podsumowuje pod jednym ze zdjęć jedna z internautek. Prowadząca "Rolnika", a dziś "Sanatorium Miłości" zapewne nie spocznie na wstawionych archiwaliach. Manowska wspomniała, że odszuka kolejne zdjęcia ze starych albumów. - Bywało i tak. Wspaniała sesja, inna, przejmująca. Wszystkie elementy, zarówno sukienka jak i usta, wykonane były z płynnego lateksu - napisała pod kolejnym z dawnych zdjęć. fot. Marta Manowska InstagramZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin wszczęła WOJNĘ z inną gwiazdą. Czy dojdzie do RĘKOCZYNÓW?
  2. Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała piersi. Kobiety zabijają się, by mieć TAKI biust
  3. Po sieci krążą intymne zdjęcia prowadzącej „Rolnik szuka żony”. Opadną Wam szczęki
  4. Uczestniczka Rolnik szuka żony tłumaczy się ze swojego zachowania? Fani mają wiele pytań
  5. Fani „Rolnik Szuka Żony” nie mogą uwierzyć. Pospadali z krzeseł
źródło: instagram.com Następny artykuł