Gwiazda Rodzinka.pl zostawiła chłopaka i wyjechała z innym!

Gwiazda Rodzinka.pl zostawiła chłopaka i wyjechała z innym! Źródło: fot. Instagram

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są parą nie tylko na planie serialu "Rodzinka.pl", ale również w prawdziwym życiu. Jednak ostatnie zdjęcia Wiktorii na Instagramie wzbudziły zainteresowanie fanów i mediów. Aktorka bowiem, zamiast ze swoim chłopakiem, wybrała się na wakacje z innym przystojniakiem!

Czy to zwiastun końca związku gwiazdorskiej pary z "Rodzinka.pl"? Jak się okazuje - wcale nie! Adam Zdrójkowski doskonale wie, gdzie i z kim podróżuje jego dziewczyna. Ale dlaczego nagrania, na których przystojny chłopak wrzuca jego dziewczynę do basenu lub przytula w samym stroju kąpielowym, nie wzburzają nastoletniego aktora? Prawda okazuje się nadzwyczaj prozaiczna, a wyjazd Weroniki nie jest tak podejrzany, jak mogłoby się wydawać.

Para z "Rodzinka.pl" nie świętowała swojej rocznicy?

Podróżujący z Wiktorią przystojniak to... jej młodszy brat, Mateusz! Również aktor, tym razem znany jako Dominik z serialu "Na wspólnej". Razem z siostrą podróżują w ramach promocji programu Obozów Młodzieżowych. Byli już w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Turcji, a teraz wygrzewają się w słonecznej Hiszpanii! Nie wiadomo, czy to koniec ich gorących podróży - póki co nie zdradzili swoich planów na przyszłość. Z pewnością jednak chłopak Wiktorii już za nią tęskni. Niestety, kilkutygodniowa podróż nie pozwoliła Adamowi i Wiktorii na spokojne świętowanie rocznicy związku! Choć dziewczyna wstawiła tego dnia zdjęcie z Adamem na Instagrama, nie wiadomo, czy młody chłopak wybrał się do niej specjalnie na tę okazję, czy może zdjęcie zrobione zostało wcześniej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Z hitowego serialu TVN wyrzucono znienawidzoną aktorkę. "Nareszcie!"
  2. Co się stało w twarz Dawidowi Podsiadło? Wygląda przerażająco
  3. Zapomniana polska aktorka powraca! Reporterzy byli w szoku jak ją zobaczyli
  4. Ola Ciupa. Cała prawda o najsławniejszej Słowiance Donatana
  5. Nagrody za przegraną - ile pieniędzy otrzyma nasza reprezentacja za Mundial?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News