Gwiazda Rancza przed Sądem! W tle ogromne pieniądze i straszny wypadek

Gwiazda Rancza przed Sądem! W tle ogromne pieniądze i straszny wypadek

Niemal dwa lata temu gwiazdor serialu "Ranczo" doprowadził do poważnego wypadku w samym centrum Warszawy. Wyrokiem sądu zapłaci za niego ogromne pieniądze, co znacznie uszczupli jego portfel. Aktor jest przekonany o swojej niewinności.

Na początku października 2016 roku Paweł Królikowski podróżował samochodem po centrum Warszawy. Chcąc skręcić w jedną z ulic (Świętokrzyską), miał rażąco złamać przepisy w wyniku czego doszło do strasznego wypadku. Gwiazdor niespodziewanie zmienił pas, w wyniku czego jadący za nim autobus komunikacji miejskiej musiał się zatrzymać, by nie uderzyć w jego Audi Q5. Wyniku hamowania pasażerowie powpadali na siebie, a jedna z kobiet, 74-latka doznała urazu głowy i musiała zostać hospitalizowana. Sprawa trafiła do sądu, który w piątek wydał niekorzystny dla Królikowskiego wyrok. Gwiazdor musi zapłacić za swój błąd naprawdę spore pieniądze.

Gwiazdor "Ranczo" uznany winnym

Zdaniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy Królikowski winien jest urazu głowy staruszki oraz złamania przepisów drogowych. Musi teraz zapłacić łącznie 25,5 tys. złotych. 10 tys. złotych stanowić będzie zadośćuczynienie dla poszkodowanej, 14 tys. złotych przeznaczone zostanie na grzywnę, a 1,5 tys. na koszty sądowe. Taki wydatek z pewnością mocno wpłynie na jego możliwości finansowe. Prawnik aktora jest bardzo rozczarowany. Zarówno on, jak i jego klient uważają, że postępowanie było prowadzone w zły sposób. Obaj panowie uważają, że wina leży również po stronie kierowcy autobusu, który miał zbyt gwałtownie zahamować. - Sprawa jest skomplikowana pod względem praktycznym. Nie rozumiem, dlaczego sąd nie wziął pod uwagę roli kierowcy autobusu, który, naszym zdaniem, zbyt gwałtownie zahamował, co doprowadziło do urazu głowy pasażerki. Poza tym poszkodowana nie ma żalu do mojego klienta, uważa, że był to nieszczęśliwy wypadek - powiedział mecenas Dawid Biernat. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ogromny karambol w centrum Warszawy! Paraliż w stolicy, wśród rannych ciężarna
  2. Szarpanina na marszu w dużym, polskim mieście. Policja użyła siły, poleciały jaja
  3. Gwiazda disco polo jest wściekła na Sławomira. Wszystko przez jego żonę
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News