Największa gwiazda Przyjaciółek rezygnuje z kariery! Wszystko przez sprawy rodzinne

Największa gwiazda Przyjaciółek rezygnuje z kariery! Wszystko przez sprawy rodzinne

"Przyjaciółki" bez flagowej aktorki? Media właśnie obiegła niepokojąca informacja o tym, że serialowa główna bohaterka na razie będzie miała inne zadania i im chce się całkowicie poświęcić. Czy wróci jeszcze kiedykolwiek na plan?

"Przyjaciółki" na antenie stacji Polsat są emitowane od 2012 roku. Cztery główne bohaterki, które grane są przez jedne z najpopularniejszych polskich aktorek, pokochały miliony. Teraz, pojawiła się informacja, że Małgorzata Socha może odejść z produkcji.

"Przyjaciółki" bez Małgorzaty Sochy. Czy aktorka wróci na plan?

Po urodzeniu trzeciego dziecka, Małgorzata Socha postanowiła się zatrzymać i skupić na rodzinie. Na początku września, w rodzinie aktorki pojawił się pierwszy syn - Stanisław. Sama, postanowiła poinformować fanów o radosnej nowinie na swoim Instagramie. Wczoraj, za pomocą mediów społecznościowych opowiedziała o swoim szczęściu. - Ostatnio czuję jakby codziennie była niedziela. Takie nasze małe rodzinne święta. Najlepszy czas, spędzony z rodziną. Chwilo trwaj... - napisała Socha pod zdjęciem, na którym jest ona wraz z małą rączką niemowlaka. Fani od razu zareagowali, komplementując świetny wygląd kobiety oraz przekazując jej wyrazy podziwu, zastanawiając się, czemu tak szybko udało jej się wrócić do formy. Pojawiły się także pytania o to, kiedy aktorka wróci na plan serialu "Przyjaciółki". Aktorka na razie rezygnuje z kariery. Małgorzata Socha, która bardzo marzyła o dużej rodzinie, chce teraz się oddać wychowaniu dzieci. Na plan, według dwutygodnika "Flesz" nie wróci prędko. W najnowszym sezonie, który jest właśnie emitowany przez Polsat Socha gra, jednak jej postać przeszła niezwykłą przemianę. Jeszcze wiosną, gdy aktorka była we wczesnej fazie ciąży, pojawiały się informacje w mediach, świadczące o tym, że ta powoli wycofuje się z życia show biznesu. Niechętnie przyjmowała nowe propozycje reklamowe. Zrezygnowała także z kilku nowych ról. Już wtedy było wiadomo, że Socha będzie chciała się oddać macierzyństwu w stu procentach. Na razie informacje o odejściu aktorki z planu na dobre nie zostały potwierdzone przez producentów. Nie wiadomo także, jaką historię dla Sochy napiszą scenarzyści, aby mogła przez kilka miesięcy, oddać się opiece nad niemowlakiem.

"Przyjaciółki" bez innej gwiazdy

Zuza, grana przez Anitę Sokołowską w dwunastym sezonie będzie na zakręcie. Jak poinformowały gazety, kobieta będzie się zmagać z rakiem piersi. Podobno będzie z nią bardzo źle, a sama kuracja przyniesie jej wiele cierpienia. Fani serialu zaczynają być mocno zaniepokojeni losem swoich ulubionych bohaterek. Jednak, jak to bywa w serialu, najważniejsze są emocje. Może doniesienia o losach Ingi i Zuzy mają za zadanie podkręcać atmosferę wokół tytułu. Przyjaciółki IG/malgosiasochaZOBACZ TAKŻE:
  1. Chora na raka aktorka serialu Polsatu opublikowała poruszające zdjęcie. Można się popłakać
  2. Małgorzata Socha urodziła! Znamy płeć i imię dziecka
  3. Fani nie mogą uwierzyć. Małgorzata Socha pokazała...
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News