Spektakularne metamorfozy gwiazd bardzo często robią ogromne wrażenie na ich fanach. Podobnie było i tym razem, kiedy całkowicie odmieniona celebrytka, grająca w popularnym serialu „Przyjaciółki”, zdecydowała się pokazać na jednym z portali społecznościowych zdjęcie w nowym wcieleniu. Aktorka zrezygnowała bowiem ze swojego znaku rozpoznawczego, z którym do tej pory była kojarzona.

Joanna Liszowska od lat olśniewała widzów bujnymi blond lokami. Wszyscy fani polskich seriali kojarzyli spektakularną fryzurę gwiazdy i nie spodziewali się jej nadchodzącej metamorfozy.

Co zaskakujące, celebrytka postanowiła jednak zrobić niespodziankę swoim sympatykom. Na Instagramie pokazała więc zdjęcie zrobione u fryzjera, a później efekty jego pracy, który także zachwyciły internautów.

– Kobieta zmienną jest… na zimę? Dobrego dnia!!! Coraz zimniej, a my wbrew… Na pozytywnie! – napisała najpierw Liszowska, publikując fotografię wykonaną w czasie wizyty w salonie fryzjerskim.

Zachwycająca, szokująca decyzja

Już wtedy zaciekawiła ona fanów, którzy z niecierpliwością czekali na rezultaty jej przemiany. Celebrytka bardzo szybko pochwaliła się więc nowym wizerunkiem, z którego jest wyraźnie zadowolona.

– Jakaś taka ciemniejsza i w okularach… Czuję, jak IQ drastycznie mi się podnosi. Kochane blondynki oczywiście rozumieją… Przecież słyniemy z poczucia humoru. Także na własny temat – dodała później artystka, dzieląc się z sympatykami swego talentu zdjęciem w nowej fryzurze.

Fani aktorki zadziwieni są jej wizerunkową decyzją. Chociaż wielu z nich zaznaczało, że będą tęsknić za poprzednim wcieleniem Liszowskiej, zgodnie pochwalili oni pomysł oraz odwagę, którą artystka wykazała się przy jego realizacji.

Fot. Instagram/Joanna Liszowska
Fot. Instagram/Joanna Liszowska
Fot. Instagram/Joanna Liszowska

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd


Zakład, że nie poznajesz tego znanego polskiego polityka?! Niesamowite metamorfozy wybrańców narodu

...

Zobacz również

Zobacz również