Gwiazda "Przyjaciółek" KOMPLETNIE zmieniła wygląd. Pozbyła się nawet TEGO

Gwiazda "Przyjaciółek" KOMPLETNIE zmieniła wygląd. Pozbyła się nawet TEGO

Spektakularne metamorfozy gwiazd bardzo często robią ogromne wrażenie na ich fanach. Podobnie było i tym razem, kiedy całkowicie odmieniona celebrytka, grająca w popularnym serialu "Przyjaciółki", zdecydowała się pokazać na jednym z portali społecznościowych zdjęcie w nowym wcieleniu. Aktorka zrezygnowała bowiem ze swojego znaku rozpoznawczego, z którym do tej pory była kojarzona.

Joanna Liszowska od lat olśniewała widzów bujnymi blond lokami. Wszyscy fani polskich seriali kojarzyli spektakularną fryzurę gwiazdy i nie spodziewali się jej nadchodzącej metamorfozy. Co zaskakujące, celebrytka postanowiła jednak zrobić niespodziankę swoim sympatykom. Na Instagramie pokazała więc zdjęcie zrobione u fryzjera, a później efekty jego pracy, który także zachwyciły internautów. - Kobieta zmienną jest... na zimę? Dobrego dnia!!! Coraz zimniej, a my wbrew... Na pozytywnie! - napisała najpierw Liszowska, publikując fotografię wykonaną w czasie wizyty w salonie fryzjerskim.

Zachwycająca, szokująca decyzja

Już wtedy zaciekawiła ona fanów, którzy z niecierpliwością czekali na rezultaty jej przemiany. Celebrytka bardzo szybko pochwaliła się więc nowym wizerunkiem, z którego jest wyraźnie zadowolona. - Jakaś taka ciemniejsza i w okularach... Czuję, jak IQ drastycznie mi się podnosi. Kochane blondynki oczywiście rozumieją... Przecież słyniemy z poczucia humoru. Także na własny temat - dodała później artystka, dzieląc się z sympatykami swego talentu zdjęciem w nowej fryzurze. Fani aktorki zadziwieni są jej wizerunkową decyzją. Chociaż wielu z nich zaznaczało, że będą tęsknić za poprzednim wcieleniem Liszowskiej, zgodnie pochwalili oni pomysł oraz odwagę, którą artystka wykazała się przy jego realizacji. Fot. Instagram/Joanna Liszowska Fot. Instagram/Joanna Liszowska Fot. Instagram/Joanna Liszowska
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News