Gwiazda "Przyjaciół" oszukała wszystkich. "Jest totalnym ćpunem!"

Gwiazda "Przyjaciół" oszukała wszystkich. "Jest totalnym ćpunem!" Źródło: źródło: flickr.com

Nie ma chyba nikogo, kto nie znałby "Przyjaciół". Ten amerykański serial z przełomu wieków stał się światowej sławy hitem, który wyniósł sitcomy na całkiem nowy poziom. Aktorzy za grę w odcinkach ostatniej serii otrzymywali milionowe fortuny. Większość z nich po serialu stała się gwiazdami, które kontynuowały karierę. Tylko jedna postać pogrążyła się w wyniszczającym nałogu.

Matthew Perry znany jest lepiej jako Chandler Bing, którego wszyscy znamy z kultowych "Przyjaciół". Niestety, Perry jest jedyną postacią, którą po grze w popularnym serialu nie udało się zrobić kariery. Zamiast wybić się na szczyty władzy, spadł na samo dno i uzależnił się od alkoholu i silnych leków przeciwbólowych. Jak sam tłumaczył kilka lat temu, początkiem nałogu był jego wypadek, któremu uległ w 1997 roku. Później nie mógł obejść się bez uśmierzania bólu czy to alkoholem, czy lekami. Początek nałogu zbiegł się akurat z końcem kręcenia serialu. Swoją fortunę, którą zbił na "Przyjaciołach" roztrwonił więc na używki.

Nawrócenie grzesznika i... upadek

Kilka lat temu świat obiegła jednak wieść, że niczym feniks z popiołów Perry właśnie się wyzwolił z nałogu. Aktor postanowił wykorzystać szansę, kiedy media znów skupiły na nim uwagę i ogłosił, że wystawi sztukę. "Koniec pragnienia" to spektakl, który jest czarną komedią, a jedną z głównych ról gra sam Perry. Na początku 2016 roku odbyła się jego premiera, a później wystawiano je na deskach Playhouse Thatre aż do 14 maja. Jak się jednak okazuje, pieniądze ze spektaklu tak szybko znikały, jak się pojawiały. Była dziewczyna Perry'ego, Maddy O'Reilly, która jest 27-letnią aktorką porno, wyjawiła jego sekret. Okazuje się, że aktor w trakcie wystawiania sztuki balował w najlepsze i swoją abstynencję porzucił całkowicie. Aktorka ujawniła nawet treść wiadomości, którą dostała niedawno od Perry'ego. Ten pisał w nim, że chce, by O'Reilly zdobyła dla niego leki przeciwbólowe na receptę. Końcówka brzmiała "Nie wiem, który z nich dostaniesz. Ale... dużo". To właśnie przez powrót do nałogu 27-latka zerwała z gwiazdą "Przyjaciół". Jak mówi kobieta, Perry ją bardzo rozczarował. Dziś otwarcie mówi, że 48-letni aktor jest "prawdziwym ćpunem" i wygląda jak człowiek zniszczony nałogiem. źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News