Media poinformowały, że najpiękniejsza gwiazda TVN trafi NA BRUK

Media poinformowały, że najpiękniejsza gwiazda TVN trafi NA BRUK Źródło: screen youtube.com/JastrzabPost

Niedawno media donosiły o upadku gwiazdy stacji TVN, która prowadzi program "Projekt Lady". Teraz stacja podjęła ostateczną decyzję w tej sprawie. Postanowiliśmy sprawdzić, czy to prawda.

Jakiś czas temu media obiegła informacja, które wstrząsnęły Małgorzatą Rozenek. Według spekulacji program osiągnął niezadowalające wyniki oglądalności, co miało skutkować wyrzuceniem Rozenek na bruk. Teraz TVN podjęła ostateczną decyzję o przyszłości programu "Projekt Lady".

Czy to koniec show "Projekt Lady"?

Według nieoficjalnych ustaleń portalu wirtualnemedia.pl fani schow nie mają się o co martwić. Według nich już w przyszłym roku zobaczmy już czwartą edycję programu. Jest to fantastyczna wiadomość dla Rozenek, nad którą od kilku dni wsiało widmo utraty pracy. Teraz jednak wiemy już, że poprowadzi wraz z Tatianą Mindewicz-Puacz oraz Ireną Kamińska-Radomską kolejną edycję programu. Trzecia edycja programu "Projekt Lady" rozpoczęła się kilka tygodni temu. Jednak już teraz bije rekordy oglądalności, w momencie emitowania odcinka jest zdecydowanym liderem stacji. Według informacji zebranych przez wirtualnemedia.pl aktualny sezon ma jeszcze więcej widzów niż poprzedni. Trzecia edycja może się pochwalić średnią oglądalnością na poziomie 1,72 milionów widzów. Jest to o ponad 280 tysięcy więcej niż poprzednia odsłona. Największą popularnością cieszy się trzeci odcinek, który śledziło aż 2,05 miliona widzów. Takie wyniki zdecydowanie robią wrażenie, w obliczu takich danych fani programu nie muszą się martwić o jego przyszłość. "Projekt Lady" przeżywa teraz swoje najlepsze chwile, bardzo prawdopodobne, że kolejna odsłona osiągnie jeszcze lepsze wyniki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pędzący Tir UDERZYŁ w auto Joanny Krupy, samochód WYLECIAŁ z drogi!
  2. Ruszyły śmigłowce, dziesiątki dzieci walczy o życie
  3. Zachwycał w Tańcu z Gwiazdami. Dziś mierzy się z chorobą, „ledwo mówię”
źródło: party.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News