Gwiazda Projekt Lady zaskoczyła fanów na wakacjach. "Czy tak ubiera się dama?"

Gwiazda Projekt Lady zaskoczyła fanów na wakacjach. "Czy tak ubiera się dama?"

Prowadzące programu Projekt Lady bardzo często inaczej zachowują się przed kamerami niż poza nimi. Fani często zarzucają mentorkom, że choć uczą uczestniczki, jak przemienić się w prawdziwą damę, same nie dają dobrego przykładu. Czy tym razem było podobnie?

Irena Kamińska-Radomska zazwyczaj starannie dobiera swoje stylizacje. Włosy zawsze wyprostowane, gładko uczesane po bokach twarzy. Kreacja bez dekoltu, w odpowiednio dopasowanym do okazji kroju. Mentorka programu Projekt Lady lubuje się w koszulach, marynarkach, długich sukienkach i spódnicach. Jest jedną z najbardziej surowych nauczycielek w programie. Tym bardziej zaskakuje, że na ostatnim zdjęciu pokazała całkowicie inną twarz!

Mentorka Projekt Lady w niegrzecznej odsłonie? Koszulka luźno zapięta, włosy potargał wiatr

Tym razem na Instagramie Irena Kamińska-Radomska pokazała całkowicie inną siebie. Na opublikowanym niedawno zdjęciu widać gwiazdę stojąca na morskiej plaży. Na sobie ma błękitną, luźną i pogniecioną koszulę, która jest wyraźnie za duża. Na dodatek większość guzików (zwłaszcza w okolicy dekoltu) jest rozpiętych. Na nosie ma typowe dla siebie okrągłe, przyciemniane okulary, jednak znów - jej włosy przyciągają całą naszą uwagę! Luźno puszczone i potargane. Takiego czegoś jeszcze u niej nie widzieliśmy! Fani są jednak zadowoleni nagłą, niespodziewaną metamorfozą Kamińskiej-Radomskiej. Zaczepnie pytają, czy taki strój przystoi prawdziwej damie, jednak pani Irena nie daje się zbić z tropu - odpowiada, że nigdy nie twierdziła, że jest damą w każdej sytuacji. Trzeba też przyznać, że mimo zabaw na plaży, na Instagramie pokazuje się pełna klasy - nie wstawia swojego ciała w bikini do internetu, a kryje się za elegancką koszulą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znana prezenterka TVP została upokorzona. Zwolnili ją tuż po porodzie!
  2. Horror gwiazdy Top Model! "Wielodniowe wymioty, omdlenia"
  3. Media oszalały, aż pękają od spekulacji. Wszyscy mówią o Kasi Tusk, szokujące doniesienie!
  4. Chciał kopnąć bezdomnego psa. Szybko tego pożałował
Irena Kamińska-Radomska Irena Kamińska-Radomska w luźnej stylizacji / fot. Instagram Projekt Lady Irena Kamińska-Radomska / fot. Instagram Projekt Lady Irena Kamińska-Radomska / fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News