Prowadzące programu Projekt Lady bardzo często inaczej zachowują się przed kamerami niż poza nimi. Fani często zarzucają mentorkom, że choć uczą uczestniczki, jak przemienić się w prawdziwą damę, same nie dają dobrego przykładu. Czy tym razem było podobnie?

Irena Kamińska-Radomska zazwyczaj starannie dobiera swoje stylizacje. Włosy zawsze wyprostowane, gładko uczesane po bokach twarzy. Kreacja bez dekoltu, w odpowiednio dopasowanym do okazji kroju. Mentorka programu Projekt Lady lubuje się w koszulach, marynarkach, długich sukienkach i spódnicach. Jest jedną z najbardziej surowych nauczycielek w programie. Tym bardziej zaskakuje, że na ostatnim zdjęciu pokazała całkowicie inną twarz!

Mentorka Projekt Lady w niegrzecznej odsłonie? Koszulka luźno zapięta, włosy potargał wiatr

Tym razem na Instagramie Irena Kamińska-Radomska pokazała całkowicie inną siebie. Na opublikowanym niedawno zdjęciu widać gwiazdę stojąca na morskiej plaży. Na sobie ma błękitną, luźną i pogniecioną koszulę, która jest wyraźnie za duża. Na dodatek większość guzików (zwłaszcza w okolicy dekoltu) jest rozpiętych.

Na nosie ma typowe dla siebie okrągłe, przyciemniane okulary, jednak znów – jej włosy przyciągają całą naszą uwagę! Luźno puszczone i potargane. Takiego czegoś jeszcze u niej nie widzieliśmy!

Fani są jednak zadowoleni nagłą, niespodziewaną metamorfozą Kamińskiej-Radomskiej. Zaczepnie pytają, czy taki strój przystoi prawdziwej damie, jednak pani Irena nie daje się zbić z tropu – odpowiada, że nigdy nie twierdziła, że jest damą w każdej sytuacji. Trzeba też przyznać, że mimo zabaw na plaży, na Instagramie pokazuje się pełna klasy – nie wstawia swojego ciała w bikini do internetu, a kryje się za elegancką koszulą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana prezenterka TVP została upokorzona. Zwolnili ją tuż po porodzie!
  2. Horror gwiazdy Top Model! „Wielodniowe wymioty, omdlenia”
  3. Media oszalały, aż pękają od spekulacji. Wszyscy mówią o Kasi Tusk, szokujące doniesienie!
  4. Chciał kopnąć bezdomnego psa. Szybko tego pożałował
Irena Kamińska-Radomska
Irena Kamińska-Radomska w luźnej stylizacji / fot. Instagram
Projekt Lady
Irena Kamińska-Radomska / fot. Instagram
Projekt Lady
Irena Kamińska-Radomska / fot. Instagram

Czy lubisz Irenę Kamińską-Radomską?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]

Która jest córką, a która matką? Zakład, że się nie połapiesz?! Gwiazdy i ich dorosłe dzieci