Ta informacja może dla wielu być prawdziwym szokiem. Gwiazda show TVN,  która dzięki stacji zyskała ogromną popularność, dokonała szokującego coming-outu za pomocą swojego Instagrama. Okazuje się, że jest… lesbijką. Widzowie na pewno nie spodziewali się tego, kiedy oglądali ją w programie Projekt Lady.

Występująca w pierwszej edycji popularnego show stacji TVN „Projekt Lady” Angelika Karwowska zyskała dużą sympatię widzów. Chętnie wspierali ją emocjonalnie m.in. za pomocą mediów społecznościowych.

W pierwszej edycji programu pragnąca przemienić się w damę dziewczyna osiągnęła naprawdę świetny wynik trafiając do finału. Wraz z Pamelą Szczepanek zajęły drugie miejsce, pierwszą edycję programu „Projekt Lady” wygrała bowiem Patrycja Wieja.

Gwiazda Projekt Lady jest lesbijką?

Wszyscy z zainteresowaniem obserwowali z zainteresowaniem metamorfozę Angeliki. Po zakończeniu programu oddani fani dalej śledzili jej poczynania za pomocą mediów społecznościowych.

Dla wielu osób informacja, która w pewnym momencie przedstawiona została na jej Instagramie, była prawdziwym szokiem. Okazało się bowiem, że gwiazda programu „Projekt Lady” tak lubiana i tak kontrowersyjna jest… lesbijką!

O jej homoseksualizmie spekulowano już od dłuższego czasu, dziewczyna bowiem zawsze prezentowała bardziej „chłopacki” styl i wygląd. Ostatecznie rozwiała wszelkie wątpliwości, kiedy wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcia ze swoją dziewczyną w romantycznych okolicznościach podczas wyjazdu na Islandię.

Gwiazda potwierdza

Gdyby ktoś jednak jeszcze miał wątpliwości, ostatecznym potwierdzeniem było podziękowanie za miłe słowa w jednym z komentarzy, Internauta napisał „Cudownie! Piękne, młode, zakochane”.

Ponadto wielokrotnie gwiazda podkreślała, że wspiera środowiska LGBT. Na jej Instagramie można między innymi znaleźć zdjęcia z parady równości. Później jeszcze Karwowska wrzuciła screen jednego z nagłówków medialnych, w którym także jest napisane o jej homoseksualizmie.

Dla wielu fanów programu to prawdziwie szokująca informacja. Bardziej konserwatywni widzowie mogą z tego powodu przestać sympatyzować z gwiazdą, programem „Projekt Lady”, a nawet całą stacją.

TVN
fot. instagram.com/geluniak
TVN
fot. instagram.com/geluniak
TVN
fot. instagram.com/geluniak
TVN
fot. instagram.com/geluniak

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

WARTO PRZECZYTAĆ:

  1. Jedno nagranie może przekreślić karierę Ogórek. Potwornie się go wstydzi
  2. Lider Bayer Full uderza w LGBT! Ma koszmarny powód
  3. Najsłynniejszy gwiazdor w historii TVN jest gejem?! Zaskakująca wizja jasnowidza
  4. Miłosny horoskop na lato dla Lwa

Gwiazdy, które nie wstydzą się ciężarnego ciała [ZDJĘCIA]


Kinga Rusin i inne gwiazdy, które pokochały czworonogi [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również