Nielubiana gwiazda zmasakrowała fankę! Takiej burzy jeszcze nie było

Nielubiana gwiazda zmasakrowała fankę! Takiej burzy jeszcze nie było

Prowadzącą programu "Projekt Lady" zdecydowanie poniosły nerwy! Choć na co dzień uczy młode dziewczyny bycia damą, to swoim zachowaniem pokazała bardzo zły przykład. Chodzi oczywiście o Małgorzatę Rozenek. Czym gwiazda zszokowała wszystkich internautów?

W poniedziałek Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła ze Stanów Zjednoczonych, gdzie poleciała na wykład kosmetyczki Kim Kardashian dotyczący makijażu. Sama Małgosia zawsze stara się prezentować jak najlepiej - zarówno w telewizyjnym show "Projekt Lady", jak i w codziennych sytuacjach, gdzie mogą przyłapać ją paparazzi. Jak wiele innych gwiazd, stosuje wszystkie możliwe metody, aby poprawić wygląd. Tym razem fanka na Instagramie dostrzegła, że Rozenek ma "wypełniacz w policzkach". Gwiazda nigdy nie krytykowała zabiegów medycy estetycznej. Wręcz przeciwnie - twierdziła, że najważniejsze jest dobre samopoczucie danej kobiety. Ten komentarz jednak wyjątkowo ją dotknął i już po chwili dała upust swoim emocjom.

Prowadząca "Projekt Lady" nie zachowała się jak dama!

Małgorzata Rozenek, która jest jedną z najbardziej nielubianych gwiazd polskiego show-biznesu, bardzo często spotyka się z mocną krytyką ze strony internautów. Tym razem perfekcyjnej pani domu najwyraźniej puściły nerwy. Takiej burzy jeszcze nie było. "Jaki wspaniały wypełniacz w policzkach. Słodko..." - napisała internautka pod najnowszym zdjęciem Małgorzaty Rozenek na Instagramie. Gwiazda szybko odpowiedziała. "Tobie by się przydało trochę w usta" - napisała zgryźliwie. Fani są zszokowani! Nikt po Małgosi nie spodziewał się tak okropnego zachowania. Krytyka internautki mogła być nie na miejscu, ale prawdziwa dama nie odpowiada na zaczepki tak nieuprzejmym komentarzem. "Pani Małgosiu, poważnie? Przepraszam, ale żeby napisać coś takiego trzeba mieć IQ na poziomie temperatury w pokoju. O pani komentarz mi chodzi" - napisała fanka Rozenek, którą zszokowało zachowanie jej idolki. Małgorzata Rozenek nie pozostała dłużna i dalej brnęła w burzliwą dyskusję. "Nie rozumiem Twojego oburzenia. Wam wolno mnie krytykować, a mnie nie wolno odpowiadać tak samo? Czemu? Bo może wam nie miło?" - odpisała Rozenek. Niektóre osoby twierdziły, że jej odpowiedź była słuszna i głęboko wspierały gwiazdę. Jednak bezsprzecznie krytyczne komentarze przeważały. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mikołaj Roznerski zdradził swój największy sekret. Może stracić zdrowie i życie
  2. Lewandowski w kolejnej reklamie! Polacy rozpętali piekło
  3. Wziął udział w "Kuchennych rewolucjach". Teraz Gessler zrujnuje mu życie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News