Telewizja TVN słynie ze współpracy z największymi gwiazdami polskiego show-biznesu. Niektóre jednak sprawiają ogromne problemy producentom kolejnych hitowych programów. Odeta Moro szczególnie dała się we znaki pracownikom stacji.

Emitowany w latach 2000-2002 jako „Agent” i ponownie od 2016 roku pod tytułem „Agent – Gwizdy” program jest jednym z ulubionych reality show nadawanych przez TVN. Przez lata zdobył sporą rzeszę fanów, którzy niecierpliwie oczekują informacji o 4. sezonie.

Zdjęcia do ostatniej, drugiej serii robione były w Argentynie, gdzie rolę agenta odegrała dziennikarka Odeta Moro. Z zadaniem sabotowanie pozostałych uczestników poradziła sobie doskonale.

Gwiazdy biorące udział w show zebrały jedynie 71 200 złotych z 175 800, które znajdowały się w puli nagród. Namówić Moro do uczestnictwa nie było jednak łatwo.

Gwiazda poniżyła TVN

Odeta Moro była długo namawiana do uczestnictwa w programie. Celebrytka wielokrotnie odmawiała producentom, którzy jednak nie ustawali w swoich wysiłkach zwerbowania jej do programu, co nie było łatwe.

Gwiazda poniżyła tym samym producentów, którzy z pewnością przekonani byli o tym, że występu w tak popularnym reality show nie odmówi im nikt. Moro potrzebowała jednak czegoś więcej niż zachęty finansowej.

Jak sama powiedziała w programie „Gwiazdy Cejrowskiego” , do występu zachęciły ją słowa jednego z pracowników TVN, który oświadczył, iż idealnie pasuje do wizji trzeciego sezonu. To zakończyło wszelkie podchody do Odety Moro, która ostatecznie zgodziła się na wyjazd do Argentyny, by sabotować działania innych celebrytów.

– Wielokrotnie odmówiłam. Trochę zostałam przyparta do muru, bo komuś, kto wiedział dokładnie, co robię, wydawało się, że będę idealna. Nie byłam w stanie tego jeszcze określić, bo nie znałam jeszcze tej zabawy. Po drodze okazało się, że są zadania, przy których nie każdy byłby w stanie świetnie się bawić – powiedziała gwiazda stacji TVN.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Katolicy wstrząśnięci. Oto co stało się z ciałem Pyrkosza po śmierci
  2. Smutne słowa Maryli Rodowicz! Gwiazda powiedziała o zawale
  3. Co to za zwierzę?! Biedne stworzonko urodziło się z ludzką twarzą
  4. Klaudia Halejcio. Ma szanse na ogromną karierę?

Czy oglądasz program "Agent Gwiazdy 3"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!

16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya

źródło: plejada.pl

...

Zobacz również