Fanka ZMIAŻDŻYŁA gwiazdora Polsatu! Śmieje się z niego cała Polska

Fanka ZMIAŻDŻYŁA gwiazdora Polsatu! Śmieje się z niego cała Polska

Takie rzeczy nie zdarzają się często! Polsat długo będzie pamiętał o tym, co zrobiła fanka jednego z gwiazdorów stacji. Teraz śmieje się z niego cała Polska. Dlaczego? Dlatego, że kobieta dosłownie go zmasakrowała! Tak ostro nie było już dawno.

W ostatnim czasie internet obiegły zdjęcia celebrytów, którzy pochwalili się odważnie tym, jak wyglądali 10 lat wcześniej. Wszystko w związku z akcją #10YearsChallenge. Dołączył do niej również Rafał Maślak - znany między innymi ze stacji Polsat. Niestety, z tego tytułu spotkała go paskudna nieprzyjemność. Fotomodel, a także mister Polski z 2014 roku, który popularność zdobył uczestnicząc w takich programach jak: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" czy jako gospodarz programu "Polsat Café: Randka z Maślakiem" (oba programy transmitował Polsat) opublikował swoje zdjęcie sprzed 10 lat. Naraził się tym na nieprzychylny komentarz swojej fanki.

Większość celebrytów biorących udział w akcji #10YearsChallenge oszukuje, ponieważ nie wstawia prawdziwych zdjęć, a lekko zretuszowane lub pokazuje tylko te, na których wyszli być może śmiesznie, ale nadal są to najlepsze zdjęcia z tamtego okresu, przez co można wywnioskować, że to "kontrolowany dystans do siebie", a właśnie o pokazanie dystansu wobec swojej osoby chodzi w całej akcji. Przyznać jednak trzeba Rafałowi, że nie należy on do osób, które wstydzą się siebie sprzed lat. Odważnie pokazał prawdziwe zdjęcie. Jedna z użytkowniczek Instagrama, która je zobaczyła, nie mogła oprzeć się, aby dać mu dosłownie masakrujący go komentarz: DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fanka zmasakrowała Rafała Maślaka

- Nie ma ludzi brzydkich, wystarczy trochę kasy i proszę - stwierdza fanka Rafała Maślaka. Poniżyła tym komentarzem gwiazdora do kości, do żywego. W tej sytuacji, przyparty do ściany i zaskoczony Rafał Maślak postanowił odpowiedzieć. Trzeba przyznać, że zachował się po "dżentelmeńsku" i zrobił to bardzo kulturalnie. Nie zabrakło mu opanowania: - Ambicja i konsekwencja w dążeniu do zamierzonych celów jest przepisem do osiągnięcia chociażby takich efektów. Mi pieniędzy nikt nie dał, sam je zdobyłem ciężką pracą, ale oczywiście najłatwiej jest oceniać powierzchownie - z rozwagą odpowiedział Rafał Maślak. instagram.com/rafalmaslak ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  2. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  3. Alicja Bachleda-Curuś kolejny raz dała kosza swojemu eks! To musiało boleć
  4. Po rozstaniu z Wieniawą wyjechał z Polski! Niepokojące doniesienia o Królikowskim
  5. Zamachowska opłakuje tragedię. Jej słowa ściskają za gardło
     
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News