Gwiazda Polsatu się WYGADAŁA. Zdradziła tajemnicę telewizji

Gwiazda Polsatu się WYGADAŁA. Zdradziła tajemnicę telewizji

Wszystkie filmowe i serialowe produkcje mają swoje mniejsze i większe tajemnice, które z całą pewnością zaskoczyłyby ich widzów. Tym razem wygadała się gwiazda telewizji Polsat - zobaczcie sami, co o chodziło.

Gwiazda telewizji Polsat, jedna z głównych aktorek serialu Przyjaciółki, Anita Sokołowska - zdradziła jedną z większych tajemnic produkcji. Zaskoczyła tym swoich fanów. Sokołowska na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z dwoma małymi chłopcami, których trzyma na rękach. Poruszeni fani byli bardzo zaskoczeni tą fotografią i już chcieli zadawać mnóstwo pytań, ale aktorka sama rozwiała ich wątpliwości.

Sekrety, które ma Polsat

Okazuje się, że dwaj chłopcy zamiennie grają jej serialowego synka Grzesia. Można więc powiedzieć, że gwiazda telewizji Polsat pozowała do zdjęcia z filmowym Grzesiem w dwóch osobach. Obserwujący aktorkę natychmiast zaczęli żartować na ten temat: "a to numer!', "Pani Anito, ale pani ma u boku dwóch przystojniaków", "Co 2 głowy, to nie 1!". Przy okazji wyjawienia tajemnicy, Anita Sokołowska poinformowała, że  zakończyły się właśnie nagrania do 11. sezonu Przyjaciółek. Polsat Anita Sokołowska ze "swoimi synami", fot. Instagram/Anita Sokołowska
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Fryzjer Jana Pawła II ujawnia tajemnice papieża. To lubił najbardziej
  2. Caritas dostał wreszcie pieniądze od PiS. Na to je przeznaczą
  3. Dziennikarz TVP przekroczył granicę. Chamsko skomentował wygląd posła
Źródło: plotek.pl Następny artykuł