Gwiazda Polsatu odchodzi na naszych oczach. Fani nie dowierzają, to koniec

Gwiazda Polsatu odchodzi na naszych oczach. Fani nie dowierzają, to koniec

Polsat zatrząsł się w posadach. Stację czeka prawdziwa, kadrowa rewolucja. Jedna z najpopularniejszych twarzy Polsat News postanowiła odejść. Fani nie mogą uwierzyć, że po 18 latach słynna dziennikarka rezygnuje z pracy. Co wywołało u niej tą decyzję i czy jest ona ostateczna? 

Małgorzatę Mikulska-Rembek jest szefem redakcji programu Polsat News "Państwo w państwie". Z końcem sierpnia ma się ona ostatecznie rozstać z tą telewizją. Jej oświadczenie dotyczące powodów rezygnacji z pracy zszokowało widzów. Dziennikarka pracowała dla Polsatu niemalże 18 lat i zdążyła zdobyć ogromną sympatię widzów. Jak sama podkreśla, zawsze była tam możliwość rozwoju i doskonalenia się, jednak coś się stało, gdyż po 5 latach bycia szefową redakcji "Państwo w państwie" zdecydowała się na odejście i to nie tylko ze stanowiska, ale z telewizji. Takie zmiany są wyjątkowo poważne, a do podjęcia ich z pewnością potrzeba było dużo odwagi, przekonania i poważnych przyczyn. Co spowodowało podjęcie tak radykalnej decyzji po tylu latach współpracy?

Przez 18 lat zdążyła zdobyć sympatię milionów widzów

Od 2004 r. była reporterką głównego wydania "Wydarzeń" Polsatu, wcześniej prowadziła również w Polsat News programy "Ostatnia instancja" oraz "Encyklopedia zdrowia". W przeszłości pracowała także w Naszej TV, która z czasem przekształciła się w TV4. Była także szefową programu "Ostatnia inicjacja" emitowanego na kanale Polsat News, podczas gdy swoją karierę dziennikarską zaczynała w TVP Warszawa. Od roku 2013. była szefową redakcji "Państwa w państwie" - programu publicystycznego, gdzie w każdym odcinku widzowie otrzymują szczegółowo udokumentowany reportaż, który mówi o naruszaniu prawa przez urzędników wobec przedsiębiorców oraz o błędach wymiaru sprawiedliwości. Jak przeczytać można na stronie: "Ideą przewodnią programu jest walka z powszechnym w klasie urzędniczej przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy".

Mikulska-Rembek odchodzi z telewizji Polsat! Szokujący powód

Po pięciu latach szefowania redakcją "Państwa w państwie, Małgorzata Mikulska-Rembek postanowiła zwolnić stanowisko. Co więcej, wraz z końcem sierpnia ma ona trwale rozstać się z Telewizją Polsat. - Pracowałam w tej firmie niemal 18 lat. Zawsze doceniana była tu rzetelność i praca dla tej stacji, lojalność wobec niej. Była możliwość rozwoju, doskonalenia się. Firma wykorzystywała te umiejętności i doświadczenie. W tej chwili, jeśli chodzi o mnie, takich możliwości nie ma - komentuje. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Właśnie wybuchł kryzys walutowy! WSZYSCY Polacy stracą pieniądze
  2. Romans Terleckiego z posłanką PiS to nie plotka?! Przyłapani w intymnej sytuacji
  3. Lidl wygrał, Biedronka poddaje się w Polsce. Będziecie tęsknić?
   

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News