Gwiazda Polsatu pokonała nowotwór. Dzisiaj zamieściła poruszające zdjęcia

Gwiazda Polsatu pokonała nowotwór. Dzisiaj zamieściła poruszające zdjęcia Źródło: youtube.com

Joanna Górska jest jedną z tych wyjątkowo szczęśliwych osób, którym udało się pokonać chorobę nowotworową. Od momentu wyzdrowienia mija dokładnie rok. Dlatego dziennikarka postanowi uczcić tę rocznicę w szczególny sposób. W sieci zamieściła poruszające zdjęcia. 

Joanna Górska na co dzień jest dziennikarką Polsat News. Jest jedną z prowadzących poranny program "Nowy Dzień z Polsat News". Gdy we wrześniu 2017 roku prezenterka zniknęła z anteny wielu widzów zastanawiało się co się z nią stało. Po kilku tygodniach postanowiła wyjaśnić swoją nieobecność na antenie. Okazało się, że dziennikarka od października 2017 roku zmagała się z chorobą nowotworową. O nowotworze piersi poinformowała swoich fanów na Facebooku wstawiając zdjęcie bez włosów. Od tamtej pory regularnie publikowała na mediach społecznościowych o postępach choroby. Dostała ogromne wsparcie od swoich widzów i internautów, życzących jej szybkiego powrotu do zdrowia. Dla wielu ludzi, Joanna Górska stała się symbolem walki z rakiem, ogromną motywacją i inspiracją.

Joanna Górska pokonała nowotwór

W ubiegłym roku kraj obiegła informacja, że prezenterka Polsatu wyleczyła chorobę nowotworową. Dziennikarka zakończyła chemioterapię, opublikowała na Facebooku wyniki badań, które wskazują, że ryzyko minęło. Nie mogła sobie wymarzyć lepszego zakończenia tej historii. - Widzieliście kiedyś coś piękniejszego? Ja chyba nie. To będzie super dzień i kolejne też. Miłego poniedziałku - napisała szczęśliwa prezenterka Polsatu. Mija dokładnie rok od tego wydarzenia. Z tej okazji Joanna Górska postanowiła upamiętnić moment, gdy po raz ostatni przyjęła chemię i pokonała raka. - Dziś rocznica ostatniej chemii... Kochajcie i bądźcie kochani. Każdy dzień jest najważniejszy! - napisała Joanna Górska na Instagramie. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ Pod jej postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, gratulujących jej wyleczenia choroby, a także udzielających wsparcia dla niej. To tylko niektóre komentarze, które pojawiały się pod zdjęciem. - Gratuluje siły Pani Joanno, przeszłam przez to samo. Zdrowia - piszę internautka. - Asiulka jesteś piękna i w łysych włosach i w swoich włosach. Ale najważniejsze że jesteś zdrowa!!!! Ciepło pozdrawiam - pisze internautka.

Powrót do pracy

Po kilkumiesięcznej walce z chorobą Joanna Górska powróciła do pracy. Pojawiła się na antenie Polsatu News 12 marca ubiegłego roku. W tej stacji pracuje już od 9 lat, początkowo prowadziła głownie serwisy informacyjne. Jednak później została jedną z prowadzących poranny program "Nowy Dzień z Polsat News". Dodatkowo pełni funkcje wydawcy w tym programie. ZOBACZ WIĘCEJ NA PIKIO.PL
  1. Gwiazda Rodzinki.pl ma dziecko ze swoim NAJLEPSZYM przyjacielem. Jak do tego doszło?
  2. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  3. Nowość w ramówce Polsatu może sporo namieszać! Widzowie nie mogą się doczekać
  4. Gwiazda M jak Miłość udostępniła dane hejtera. Teraz może trafić do sądu
  5. Julia Wieniawa w zaskakujących słowach. Wolę brzydala, byle mnie zadowalał
   
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News