Polityk PiS naubliżał gwieździe Polsatu! Dziennikarka zmiażdżyła go w jednej chwili

Polityk PiS naubliżał gwieździe Polsatu! Dziennikarka zmiażdżyła go w jednej chwili

Polsat oddał w ręce Agnieszce Gozdyry prowadzenie programu "Skandaliści". Dominik Tarczyński - jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiej sceny politycznej kilka lat temu skomentował urodę dziennikarki w dość obcesowy sposób. Ta zdecydowała się dziś odpowiedzieć na zarzut w mediach społecznościowych.

Polsat w swoim programie "Skandaliści" mówi o nietuzinkowych postaciach polskiej opinii publicznej. Goście nierzadko wzbudzają mieszane uczucia. Znaleźli się wśród nich: Jerzy Urban czy chociażby Wojciech Cejrowski. Gozdyra przygotowana na nietypowe zachowania postanowiła odpowiedzieć na komentarz Tarczyńskiego. Całość odnosi się do aktualnej burzy wokół prezydenta Legionowa, który w swoim przemówieniu posłużył się seksistowskimi określeniami.

Co dziennikarka telewizji Polsat odpisała Dominikowi Tarczyńskiemu? Zmiażdżyła go w jednej chwili

Dominik Tarczyński - polityk PiS skomentował zdjęcie Agnieszki Gozdyry w dość ordynarny sposób. - Ona taka wredna, bo taka brzydka? - napisał pod zdjęciem dziennikarki. Kobieta dziś postanowiła przypomnieć tę dyskusję i na swoich kanałach mediów społecznościowych dała znać Tarczyńskiemu, że wie, co ten o niej napisał.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Tak, panie pośle Dominik Tarczyński. To ja. Bez makijażu, z brzydkim grymasem. Sprzed wielu lat. Nie miałam operacji plastycznych. Mam za to swoje lata, swoje zmarszczki i swoją twarz, której się nie wstydzę. Mam też dziesiątki zdjęć, na których wyglądam fatalnie. Mogę podesłać dla poprawy samopoczucia. Proszę nie przepraszać. Po co. Miłego dnia. PS. Kochani, bez hejtu. Mój wpis jest naprawdę pozytywny. A w necie nic nie ginie - napisała w odpowiedzi Gozdyra załączając zdjęcie, które udokumentowało tę dotkliwą dyskusję.

Kontrowersyjny Tarczyński

Dominik Tarczyński jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci na polskiej scenie politycznej. Niedawno stanął w centrum konfliktu z innymi posłami Prawa i Sprawiedliwości. Wrześniowa konwencja prezydenta miasta Legionowa Romana Smogorzewskiego. Ten mówił o kandydatkach na radne, że są "napalone", jedna to "pani od seksu", a inna jest "za ładna". Tarczyński skrytykował głośno polityka, sugerując aby ten się wycofał. Internauci przypomnieli Dominikowi Tarczyńskiemu, że przed kilku laty sam się wypowiadał niepochlebnie o kobietach. Zdanie na temat Agnieszki Gozdyry z pewnością nie pomoże politykowi PiS w uratowaniu własnego wizerunku. Nie wiadomo jednak czy władze partii wyciągną wobec niego konsekwencje za konflikt sprzed lat. FB/ Agnieszka Gozdyra  ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński gardzi Rydzykiem? Polityk PiS ujawnia kulisy
  2. Tarczyński wpadł w FURIĘ. Wulgarny atak na dziennikarza
  3. PiS jest bezwzględny. Tarczyński wskazał, kto następny pójdzie siedzieć
Następny artykuł