Gwiazda Polsatu i TVP na pograniczu życia i śmierci. Jej mąż przeżywa horror

Gwiazda Polsatu i TVP na pograniczu życia i śmierci. Jej mąż przeżywa horror Źródło: fot. Instagram

Gwiazda telewizji Polsat i TVP jest na pograniczu życia i śmierci. Modlą się o nią fani, bliscy i przyjaciele. Jej mąż przeżywa prawdziwy horror, w każdej minucie drżąc o żonę. Mężczyzna nie odchodzi na krok od jej szpitalnego łóżka. Teraz zrobił coś niezwykle poruszającego.

Młoda i piękna gwiazda telewizji Polsat i TVP bardzo ciężko zapadła na zdrowiu. Jej mąż podzielił się z fanami na Instagramie żony informacją o tym, że przeszła ona ciężką operację mózgu. Od tego momentu wszyscy modlą o się jej powrót do sił. Alżbeta Lenska zdawała się być zdrową kobietą, której absolutnie nic nie dolega. Niestety, podstępna choroba zaprowadziła ją na granicę życia i śmierci. Jej mąż nie odchodzi o szpitalnego łóżka ukochanej, mając nadzieję, że wszystko skończy się dobrze.

Podbiła Polsat i TVP, teraz walczy o życie i zdrowie

Rafał Cieszyński, mąż Alżbety, jest również znanym i lubianym aktorem. Para ma ze sobą dwoje dzieci i do tej pory byli uznawani za jedno z najszczęśliwszych, branżowych małżeństw. Choroba Alżebty dobitnie pokazuje, jak bardzo się kochają. Niedawno Cieszyński opublikował kolejny post na Instagramie żony. Na zdjęciu widać uśmiechniętą Alżbetę z dnia ich ślubu. Zamiast komentarza, podpisał zdjęcie dużą ilością czerwonych serc. Fani natychmiast zareagowali słowami otuchy i wsparcia. Miejmy nadzieję, że kochana matka i żona wróci do pełni sił. Wiadomo jednak, że operacje na mózgu to zawsze bardzo poważna sprawa. Wciąż nie podano oficjalnej informacji, co spowodowało, że ta młoda i piękna kobieta musiała oddać się w ręce neurochirurgów.     Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.  1. Joanna Brodzik codziennie drży ze strachu. Nie może pogodzić się z nieuchronnym
  2. Tylko on to wiedział! Macierewicz ujawnił, co Kaczyński robi w szpitalu
  3. Przerażająca wizja polskiego księdza. Z niepełnosprawnymi w Sejmie stanie się coś strasznego
  4. Zniszczyli życie Katarzynie Pakosińskiej. Mówi o samobójstwie
  5. Media: Narzeczony zdradził Felicjańską. SZOKUJĄCA odpowiedź celebrytki
Źródło: fakt.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu