Gwiazda Polsatu pokazała brutalnie pobitą twarz. Szokujące zdjęcie

Gwiazda Polsatu pokazała brutalnie pobitą twarz. Szokujące zdjęcie

Polsat w swoich programach nie storni od dziecięcych aktorów, którzy z czasem wyrastają na prawdziwe gwiazdy. Podobnie było i tym razem, jednak ta aktorka wstrząsnęła wszystkimi przy pomocy tylko jednego zdjęcia.

Polsat w swojej ekipie miał już wiele dziecięcych gwiazd, jednak mało kto zapadł Polakom w pamięć tak mocno, jak Julia Wróblewska, która zasłynęła na ekranach kin jako malutka dziewczynka, w komedii romantycznej: "Tylko mnie kochaj", którą na Polsacie obejrzeć mogliśmy nie raz. Swoją karierę rozpoczęła bardzo młodo i dlatego wiele osób może ją bardziej kojarzyć jako uroczą dziewczynkę, która zagrała między innymi w serialu "M jak miłość", emitowanym przez inną stację. Wcieliła się tam w postać Zosi, która bardzo szybko zyskała sobie przychylność widzów. Oczywiście nie była to jej jedyna rola, co to to nie. Teraz aktorka jest bardzo obecna na mediach społecznościowych. Tam również zamieściła bardzo kontrowersyjną fotografię, która wstrząsnęła wszystkimi jej fanami.

Gwiazda telewizji Polsat pobita?

Na szczęście sytuacja nie jest aż tak zła, chociaż trzeba przyznać, że Julia na zdjęciu wygląda naprawdę strasznie. Wszystko dlatego, że jej śliczna twarz została tak ucharakteryzowana, żeby wyglądała na ofiarę pobicia. Trzeba przyznać, że efekt jak najbardziej robi wrażenie i jednocześnie przeraża. Jednak dlaczego aktorka zdecydowała się w ogóle na takie zdjęcie. Znacząca większość polskich celebrytów na swoich mediach społecznościowych umieszcza fotki, które pokazują ich życie, albo mają za zadanie wyeksponować zadbane ciało. Jednak Julii chodziło o coś więcej. W ten sposób chciała poruszyć bardzo trudny temat, jakim jest przemoc domowa. Aktorka w swoim bardzo długim wpisie prosi, abyśmy nie byli obojętni na krzywdę innych, tylko reagowali, ponieważ może dojść do prawdziwej tragedii.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Trzeba przyznać, że odzew w komentarzach jest naprawdę gigantyczny i pełen od pochlebnych komentarzy, a to w dzisiejszym świecie nie jest zbyt częste. Dodatkowo cieszy fakt, że taką dyskusję podjęła osoba tak młoda. Zdecydowanie warto poruszać takie tematy, a celebryci wykorzystując swoje zasięgi mogą trafić do naprawdę tysięcy osób. Może w ten sposób ktoś przerwie koło przemocy w jakimś polskim domu i nie dopuści do tragedii. fot. instagram.comZOBACZ TAKŻE:
  1. Cejrowski zrecenzował Kler! Zdecydowanie najostrzejsze słowa o filmie Smarzowskiego
  2. Dziennikarz miażdży Dodę. Wytyka jej hipokryzję i błędy w logice
  3. Oliwia Bieniuk jako legenda muzyki! Podobna?
Następny artykuł