O co chodzi?! Gwiazda Polsatu nie przypomina siebie

O co chodzi?! Gwiazda Polsatu nie przypomina siebie Źródło: fot. instagram.com/anette.zajac

Internauci nie kryją zaskoczenia. Czy to niesamowita metamorfoza aktorki? Jak mogło do tego dojść? Przecież media niedawno obiegła wieść o ograniczeniach, jakie wiążą się z serialowymi produkcjami. Jak to możliwe, że gwiazda telewizji Polsat mogła wprowadzić w swoim wyglądzie tak radykalną zmianę?

Aneta Zając jest lubianą, popularną aktorką. Od lat wciela się w postać Marysi w serialu telewizji Polsat "Pierwsza miłość". Wszyscy są zaznajomieni z jej charakterystyczną fryzurą i typowym dla artystki blond kolorem włosów. Niespodziewanie na Instagramie Anety Zając pojawiło się szokujące zdjęcie. Widnieje na nim aktorka w towarzystwie fryzjerskiego mistrza Piotra Postka. Nie wygląda jednak tak, jak zazwyczaj. Jej blond włosy przemieniły się w ognistą czerwoną burzę.

Polsat przeciera oczy ze zdziwienia

Powszechnie wiadomo, że aktorzy serialowi związani są bardzo ściśle przestrzeganymi kontraktami. Związane jest z nimi między innymi także utrzymywanie niezmiennego wyglądu. Serialowa aktorka nie może z dnia na dzień przefarbować włosów na radykalnie inny kolor. Wspominała o tym swego czasu Kasia Cichopek, mówiąc o swojej grze w serialu "M jak Miłość", w którym występuje od 18 lat. Dlatego zdjęcie wrzucone przez Anetę Zając na Instagramie musiało zszokować producentów serialu i szefostwo stacji Polsat. Można sobie wyobrazić, jak w jednym momencie rozdzwoniły się wszystkie telefony aktorki z pytaniem, czy naruszyła wiążący ją kontrakt.

Co się tak naprawdę stało?

Okazuje się, że aktorka serialu "Pierwsza miłość" emitowanego w stacji Polsat zrobiła sobie ze swoich fanów subtelny żart. Mniej więcej w tym samym momencie co Aneta Zając, na Instagramie Piotra Postka pojawiło się niemal identyczne zdjęcie. Różnica polega na tym, że jest ono przed obróbką graficzną z niezmienionymi kolorami. Okazuje się, że ulubiona serialowa Marysia nadal ma ten sam, znajomy blond kolor włosów. Ale jaka była przyczyna tego żartu? Tego trudno dojść. Polsat fot. instagram.com/anette.zajac Polsat fot. instagram.com/postekk Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Kożuchowska straciła pracę! TVN zastąpił ją młodszą aktorką
  2. Polska aktorka walczy o życie córki. Zapadła w śpiączkę
  3. Słynny polski aktor rozlicza się z alkoholizmem. Skrzywdził wiele osób
  4. Kylie Jenner, urodzona celebrytka
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News