Gwiazda Polsatu ujawniła swój największy dramat. Straciła ciążę, fani we łzach

Gwiazda Polsatu ujawniła swój największy dramat. Straciła ciążę, fani we łzach Źródło: Fot. YouTube

Gwiazda stacji Polsat przeżyła w swoim życiu prawdziwy dramat. Była w szczęśliwym związku z ukochanym mężczyzną, a do pełni radości brakowało im jedynie dziecka. Niestety, aktorka poroniła.

Katarzyna Skrzynecka od lat związana jest ze stacją Polsat. W ostatnim czasie zaistniała w programie "Dancing with the Stars". Wygrała także pierwszą edycję hitowego show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Choć jej kariera rozwija się prężnie, w życiu prywatnym przez lata nie było zbyt kolorowo. Mimo prawdziwej miłości do męża, nie byli oni razem szczęśliwi. Przez długi czas starali się o dziecko, a Skrzynecka była w ciąży aż cztery razy - niestety, za każdym razem, gdy pojawiała się nadzieja, gwiazda traciła dziecko. Po tym, jak poroniła, widać było rozpacz na jej twarzy. Wierzyła jednak, że pewnego razu się uda.

Gwiazda stacji Polsat jest przykładem dla wielu kobiet. Nie utraciła nadziei

Po wielu kolejnych próbach okazało się, że Katarzyna Skrzynecka znowu jest w ciąży. Była już po 40-tce, a lekarze z obawami spoglądali na jej poprzednie historie. Zrobili wszystko, żeby tym razem doszło do porodu. Udało się - na świat przyszła córka aktorki, Alikia. - Zawsze podkreślam w wywiadach, że nie poddawała się przez wiele lat i jak urodziłam córeczkę, byłam najszczęśliwszą kobietą na świecie. Mam bardzo dużo pięknych listów, które dostałam od różnych pań po urodzeniu mojej córeczki. Pisały mi, że też przeszły to samo i straciły ciążę. Przyznawały, że już nigdy nie chcą tej traumy przechodzić i podejmować kolejnych prób, bo to się na pewno nie uda - wyznaje Skrzynecka. Dodaje również, że jej przykład był inspiracją dla wielu kobiet. Szczęśliwe matki piszą jej o swoich zmaganiach w trakcie ciąży, natomiast te, które poroniły, odzyskują dzięki Kasi determinację do dalszych prób.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Edyta Górniak publicznie zmieszana z błotem. "Słoma z butów wariatce wyłazi"
  2. Kaczyńską poniosło! Internauci są na nią wściekli
  3. Pies pilnował budowy kościoła. Kościół wybudowali, a psa potraktowali okrutnie
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News