Gwiazda stacji Polsat zdecydowanie się przeliczyła. Znamy ją z wielu dużych polskich seriali, między innymi „Przyjaciółek”, wystąpiła również w „Dancing with the Stars”. Jednak w jej życiu nie wszystko wygląda tak kolorowo, jak na telewizyjnym ekranie. Aktorka jest na skraju bankructwa!

Nie spodziewała się, że prowadzenie biznesu będzie dla niej tak trudnym i wymagającym zajęciem. Piękna gwiazda telewizji Polsat, Agnieszka Sienkiewicz, spotkała się z trudną do pokonania przeszkodzą. Założony przez nią w Łodzi sklep z akcesoriami dziecięcymi jest uroczy, kameralny i zapewnia matkom profesjonalną obsługę. Nie wystarczy to jednak do skutecznej konkurencji z dużymi sieciówkami. Jej mała firma jest na skraju bankructwa.

Gwiazda Polsat w potrzasku – zamknie swoją działalność?

– Sama nie wiem jakim cudem udaje mi się prowadzić własny biznes!!! – żartowała jakiś czas temu Agnieszka Sienkiewicz na swoim oficjalnym profilu w internecie. Teraz jednak niewinne żarty i śmiechy z „braku głowy do liczb” mogą skończyć się źle.

Jeśli więc sklep Agnieszki nie zacznie zarabiać, gwiazdę czeka bankructwo. Jej małe miejsce w Łodzi ma duży potencjał – jest przytulne, posiada salę zabaw dla dziecka, a każda mama może otrzymać w sklepie pyszną kawę. Sama Agnieszka Sienkiewicz, jako mama dwuletniej Zofii, doskonale zdaje sobie sprawę z potrzeb klientek. Powinna jednak postawić na doradcę w kwestiach biznesowych, żeby jej sklepu „Esy Floresy” nie spotkał tragiczny koniec.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda hitowego show TVN sprzedawała się za pieniądze?! Sensacyjne doniesienia
  2. Straszny atak na Gessler w jej urodziny! Słynna solenizantka upokorzona
  3. Koszmar, tragedia i dramat. Michał Wiśniewski potwierdza NAJGORSZE informacje
  4. Bestia, a nie dziecko. Torturował kota w najgorszy możliwy sposób

Marzenia o łatwym zysku, a potem... czarna rozpacz! Największe piramidy finansowe

Gwiazdy, które przyznały się do choroby psychicznej [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również