Gwiazda okrutnie potraktowana w TVP. Została "wykorzystana i porzucona"

Gwiazda okrutnie potraktowana w TVP. Została "wykorzystana i porzucona" Źródło:

Gwiazda TVP jeszcze niedawno miała się z czego cieszyć. Po dwuletniej przerwie Dominika Ostałowska ponownie pojawiła się na planie "M jak miłość". Jak się jednak okazało, najprawdopodobniej więcej jej na nim nie zobaczymy.

Ostałowska przez lata była jedną z najważniejszych postaci hitowego serialu TVP. Dwa lata temu przestała jednak pojawiać się w odcinkach, a wszystko z racji zmiany priorytetów przez scenarzystów.

Utrata tak ważnej postaci, jak Marta byłą wielkim ciosem dla widzów, którzy po prostu lubili bohaterkę Ostałowskiej. Produkcja poszła jednak w stronę lepszego ukazywania wątków z młodszych Mostowiaków. Niedawno aktorka powróciła na plan, co przyjęła z wielkimi entuzjazmem i nadzieją. - Na planie znów czułam się bardzo dobrze. Znamy się z ekipą od lat, więc miałam wrażenie, jakbym wyszła stąd wczoraj. Mam nadzieję, że dałam widzom za sobą zatęsknić i że się im nie znudzę. Chciałabym być na ekranie częściej, o ile inni tego chcą - mówiła mediom.

Gwiazda TVP wykorzystana przez producentów

Pobyt Ostałowskiej wśród przyjaciół nie trwał długo. Jak zaznaczało biuro prasowe "M jak miłość", celem był jej występ w scenach z "konkretnym rodzinnym wydarzeniem" i na tym wydarzeniu poprzestano. Podczas zdjęć Ostałowska była jedynie tłem, o czym opowiedział "Faktowi" jego informator. Jak dodaje, poprzedzone zostało to zwodzeniem o wielkiej przyszłości w dalszych odcinakach serialu. - Dowiedziała się, że po burzy mózgów nie ma szans na stałe miejsce w obsadzie. Wcześniej zwodzono ją, że wróci do serialu. Ściągnięto ją na kilka odcinków tylko do nagrania rodzinnego wydarzenia, w którym była tłem. Scenarzyści stawiają bowiem na wątki z młodszymi aktorami  - czytamy. Sama Dominika Ostałowska nie spodziewała się takiego traktowania ze strony TVP. Przyznała również, iż nie wie, co stanie się z serialową Martą. Nieoficjalnie mówi się, że nie znajdzie się także w najnowszej czołówce "M jak miłość". - Miałam tylko kilka dni zdjęciowych. Nie wiem, co dalej z Martą. Pewnie nic. Aktor dowiaduje się o takich sprawach ostatni - wyjaśniła rozczarowana aktorka. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Po występie w DDTVN ludzie zrobili im piekło. „Biorą nas za transwestytów”
  2. Wyszło na jaw dopiero po otworzeniu teczek Kiszczaka. Tajemnice Beaty Tyszkiewicz
  3. Premiera filmu „McQueen” w kinie Muranów
  4. Spróbuj się nie zaśmiać! Najzabawniejsze zwierzaki uchwycone kamerą
Poznajecie je? Gwiazdy TVP kiedyś i dziś [ZDJĘCIA] źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News