Fani bardzo smutni. Kolejna gwiazda odchodzi z M jak Miłość

Fani bardzo smutni. Kolejna gwiazda odchodzi z M jak Miłość

M jak Miłość przechodzi absolutną rewolucję. Bohaterowie masowo opuszczają uwielbiany przez Polaków serial. Powody są różne. Od wizji scenarzysty po względy prywatne, nierzadko połączone z decyzją o zmianie ścieżki kariery. Właśnie emitowana jest odsłona kolejnego sezonu. Co nowego przygotowali producenci?

M jak Miłość w nowym składzie? Po śmierci najważniejszego z aktorów - Witolda Pyrkosza, serialowy nestor rodziny Mostowiaków musiał zniknąć z ekranów. Był to ogromny cios zarówno dla fanów wybitnego polskiego aktora, jak i dla telewidzów, którzy właśnie Lucjana szanowali najbardziej. To właśnie nieobecność Lucjana rozpoczęła masowe odejścia z planu.

Kto odejdzie z M jak Miłość? Kolejna gwiazda rezygnuje z udziału

Teraz na widzów spadła kolejna przykra wiadomość: z produkcji odchodzi Tamara Arciuch. Aktorka swoją decyzję podjęła pod wpływem zmian w życiu. Niedawno została mamą i chciałaby właśnie opiece nad córką oddać się całkowicie. Na swoim profilu w social mediach podzieliła się informacją o decyzji, a zaskoczeni widzowie natychmiast zareagowali twierdząc, że będą tęsknić za jej postacią. Aktorka zaapelowała również do innych rodziców, by oddali się opiece nad dziećmi zamiast gonić za karierą. Postać Anny Gruszczyńskiej przyniosła Arciuch niesamowitą popularność. Na początku zimna i wyrachowana bohaterka, zmieniała się na oczach widzów. To w Marku Anna się kochała, ale była najlepszą przyjaciółką jego żony. Teraz, po wielu latach pracy na planie, Tamara Arciuch podjęła decyzję o odejściu.

Kto odszedł ostatnio z serialu?

Po 18 latach pracy na planie postanowił niedawno odejść serialowy Marek. Kacper Kuszewski swoją decyzję tłumaczył innymi, bo bardziej muzycznymi planami przyszłej kariery. Media natychmiast zaczęły spekulować, co mogło mieć realne przełożenie na tę nagłą decyzję. Wymieniano między innymi lepsze warunki finansowe, które aktorowi zaproponował Polsat. To tam w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" Kuszewski zajął miejsce jurora. Oceniając muzyczne talenty gwiazd jednocześnie sam koncertuje, promując swoją płytę "Album rodzinny". Wokół serialu pojawiło się wiele przedziwnych głosów, które wskazują, że na planie dzieją się nieprzyjemne rzeczy. Po odejściu Kuszewskiego, Olga Frycz wydała jednoznaczne oświadczenie, w którym skrytykowała ekipę pracującą przy tytule, sugerując, że gra w serialu "to był dziwny czas". W wywiadzie dla "Twojego Stylu" zasugerowała, że na planie panują fatalne warunki pracy i że decyzji o odejściu nie żałuje! Podobnie o pracy na planie mówił Kuszewski. Zaraz po odejściu Marka, z planu postanowiła się wycofać jego serialowa żona. Dominika Kluźniak po kilku latach angażu w produkcję, odeszła nagle. Niektórzy przypuszczali, że jej decyzja potwierdza doniesienia o złych warunkach panujących na planie, jednak z dotychczasowych informacji zamieszczanych przez producentów wynika, że to raczej decyzja związana z kreacją wątku i postaci. Skoro odchodzi Kuszewski, powinna także odejść towarzysząca mu na planie Kluźniak. Z planu odeszli także Andrzej Młynarczyk i Marcjanna Lelek. W lipcu pojawiły się doniesienia o odejściu Kingi. Katarzyna Cichopek jednak zdementowała plotki i uspokoiła swoich fanów. Aktorka na planie jest od samego początku.

M jak Miłość. Powroty

Od września 2018 roku pojawią się także niesamowite powroty. Na planie pojawi się niewidziana od kilkunastu lat Weronika Rosati. Grała Ankę - dziewczynę Pawła. Teraz wyciekły zdjęcia z planu, na których widać, że flirtuje z Krystianem Wieczorkiem! Czy serialowy Andrzej zdradzi Magdę z piękną kobietą? Na planie kultowego serialu wielokrotnie zdarzały się perturbacje. Od 18 lat emitowany przez Telewizję Polską serial bez przerwy zbiera wielu telewidzów. Wokół postaci i aktorów wiele razy toczyły się swoiste swary. Odnotowano również liczne skandale, które nierzadko sprawiały, że telewidzowie chętniej zasiadali w fotelach. Chociaż na małym ekranie obserwujemy losy zżytej rodziny, podobno aktorzy chwilami są dla siebie bardzo nieżyczliwi. Co jakiś czas słyszymy głosy z planu, że to właśnie tam rodzą się nowe konflikty. Jednak trudno uwierzyć w to, że producenci po 18 latach zrezygnują z nagrywania tego kultowego tytułu.  1. "Tego nie pokażą w TVP". Morawiecki musiał uciekać przed protestującymi
  2. Klan osiągnął szczyt żenady? Internauci szydzą z absurdalnej sceny w serialu
  3. Był gwiazdą serialu TVN. Znany aktor pójdzie siedzieć?
Następny artykuł