Znana i lubiana gwiazda hitowego serialu TVN „Na Wspólnej” przerwała milczenie. Aktorka postanowiła opowiedzieć o dramacie, który przeżyła.

Aleksandra Konieczna zdecydowała się podzielić z widzami programu „Uwaga” telewizji TVN traumatycznymi doświadczeniami związanymi z jej życiem prywatnym. Opowiedziała również o cierpieniu swojej córeczki, dla dobra której zdecydowała się na dramatyczny krok.

Jan Englert o dramacie aktorki „Na Wspólnej”

W programie na temat aktorki i jej sytuacji życiowej wypowiedział się kultowy aktor Jan Englert.

– Po tych wszystkich latach, które w jej życiorysie były bardzo dramatyczne, ma w sobie w tej chwili taką czystość kogoś, kto coś wie więcej. Tajemnicę człowieka, który dotknął czegoś nietuzinkowego i bolesnego – powiedział.

Przez alkoholizm męża rozpadło się małżeństwo artystki

O co chodzi? O problemy alkoholowe męża aktorki, które doprowadziły do rozpadu małżeństwa.

– To nie było łatwe małżeństwo. Myśmy się dość szybko rozstali. Moja córka miała rok – wyznała artystka.

Kobieta stwierdziła, że decyzję o zakończeniu związku z mężem podjęła sama, a skłoniło ją do tego to, iż jej córka ciężko radzi sobie z sytuacją panującą w domu.

– Zobaczyłam kiedyś oczy mojej córki. To były oczy okrągłe, ciemne, miałam wrażenie, że zwężone strachem, a może światło tak padało, nie wiem. Była przekonana, że to są oczy zwężone strachem 8-miesięcznego dziecka i to była sekunda, w której podjęłam tę decyzję, sekunda. Decyzję, z której się nie zawróciłam już nigdy – wyznała aktorka.

Kim jest Aleksandra Konieczna?

O kim mowa? O Aleksandrze Koniecznej, której popularność przyniosła rola Honoraty w serialu „Na Wspólnej”. Aktorka znana jest również z występu w polskim filmie fabularnym „Ostatnia Rodzina”, w którym wcieliła się w rolę Zofii Beksińskiej, za co otrzymała prestiżowe nagrody, a mianowicie Złote Lwy oraz Orła.

Proponowane linki:

1. Nie żyje młodziutka i piękna aktorka. Nagła śmierć, nic nie dało się zrobić

2. Aktorka M jak Miłość ciężko chora! Teresa Lipowska odejdzie z serialu?

Kiedyś je ubóstwialiśmy... Co robią dziś i jak wyglądają?

Który znany dziennikarz jest bratem Magdy Gessler? Zdziwisz się! 10 sekretów z życia restauratorki