Gwiazda "Na dobre i na złe" skrywa mroczny sekret. Nie ujawniła tego nikomu

Gwiazda "Na dobre i na złe" skrywa mroczny sekret. Nie ujawniła tego nikomu

Dorota Stalińska to zdecydowanie jedna z bardziej kontrowersyjnych i silnych kobiet polskiego show-biznesu. Aktorka grała między innymi w produkcjach takich jak "Ryś", "Obywatel" czy "Świat Walerego". Obecnie jednak częściej możemy ją zobaczyć w rolach drugoplanowych w popularnych serialach telewizyjnych, takich jak "Na dobre i na złe".

Prawie 65 letnia już aktorka coraz częściej prócz aktorstwa, interesuje się polityką i sprawami społecznymi. Chętnie bierze udział w ochronie praw kobiet. Zabrała również głos w sprawie ostatniego protestu niepełnosprawnych. W życiu prywatnym również była kobietą silną - choć jej nieszczęśliwe małżeństwo szybko dobiegło końca, udało jej się samotnie wychować syna.

Gwiazda "Na dobre i na złe" do dziś nie zdradziła, kto jest ojcem dziecka

Małżeństwo Stalińskiej zdecydowanie nie należało do tych szczęśliwych. Pobrała się z Krzysztofem Kołbusiakiem zbyt prędko, a po krótkim czasie okazało się, że obydwoje dużo pracują i nie mają dla siebie nawzajem czasu. Aktorka uznała, że nie ma sensu tego przedłużać i zakończyła niezadowalające ją małżeństwo. Mimo licznych spotkań z innymi mężczyznami, nigdy więcej nie wyszła za mąż. Nie wiadomo, kto jest ojcem syna aktorki, Pawła. Sam chłopiec nigdy nie chciał poznać swojego prawdziwego taty. Twierdził, że jego tatą jest... Dorota Stalińska. Widać więc, że bardzo dobrze spełniła się w roli rodzica. Aktorka twierdzi, że sama musiała przejść cały okres ciąży i nawet do szpitala na poród udała się sama. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest Blowek?
  2. Aktorka "M jak miłość" może już z tego nie wyjść. Po raz pierwszy ujawnia
  3. Jak zdobyć 300 plus? To prostsze niż myślisz
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News