Gwiazda "Na dobre i na złe" brutalnie zaatakowana! Polityk nie wytrzymał

Gwiazda "Na dobre i na złe" brutalnie zaatakowana! Polityk nie wytrzymał Źródło: screen: superstacja

Dorota Stalińska od zawsze otwarcie przyznawała swój brak sympatii do partii Prawa i Sprawiedliwości. Podczas zakończonego w niedzielę protestu osób niepełnosprawnych i ich opiekunów, aktorka, której największej sympatii przysporzyła rola w serialu "Na dobre i na złe" zaatakowała PiS w dość ostry sposób.

- Czy to możliwe, że mamy rząd złożony z ludzi, z których nikt nie ma matki? Czy tam są same sieroty? Oni nie rozumieją walki matki o dobro i godność swojego dziecka? Co to za rząd, który gardzi swoimi obywatelami i okazuje przed nami i światem pogardę dla najsłabszych? Pozamykaliście matki, jak małpy w klatce! - wygłaszała swoje poglądy Dorota Stalińska. Wiele osób zarzuca aktorce, że ta zachowała się w sposób jednoznacznie obsceniczny. Jednak nie sposób nie zgodzić się z tym, że prawdziwą brutalnością w słowach wykazał się były polityk, który zaatakował Stalińską publicznie.

Były polityk i publicysta zareagował agresją w stronę aktorki

Piotr Cywiński, były polityk Partii Demokratycznej, a obecnie publicysta między innymi tygodnika "Sieci" i portalu wpolityce.pl, brutalnie zareagował na polityczne oskarżenia Stalińskiej. Cywiński popiera partię rządzącą, stąd jego komentarz o aktorce był naprawdę nieprzyjemny. Najpierw poddał w wątpliwości to, czy Stalińska w ogóle jest jeszcze "znaną aktorką". Jednak dopiero potem przypuścił właściwy atak. W ostrych słowach zakwestionował płeć aktorki. - Pamięta ktoś jeszcze tego babochłopa, który dziś chce za wszelką cenę o sobie przypomnieć? Przepraszam, ni urody, ni rozumu... - powiedział poseł. Poglądy polityczne mogą się różnić, można się z nimi nie zgadzać, ale personalne przytyki do drugiej osoby z tego powodu są przynajmniej nie na miejscu. Chamski komentarz nie przystoi nikomu, kto jest choć trochę rozgarnięty. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE: 1. Nikt nie zauważył, ale twarz Dudy się ZMIENIŁA! Co się stało z prezydentem? 2. Rusza NOWY program "plus". Kobiety będą zachwycone 3. Będzie międzynarodowy skandal? Duda zaatakował Rosję na oczach całego świata
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News