Masterchef Junior to program skierowany do rodzin. Pokazuje utalentowane kulinarnie dzieci, które pod okiem sław światowej kuchni mają okazję jeszcze bardziej się rozwijać. Nikt nie uwierzyłby w to, że jednak z gwiazd programu trafiła do aresztu, a jednak!

Masterchef Junior cieszy się ogromną popularnością. Rodzice i dzieci uwielbiają gromadzić się przed telewizorami, żeby oglądać kulinarne zmagania najmłodszych. Okazuje się jednak, że za kulisami programu czai się skandal.

Jedna z największych gwiazd Masterchefa Juniora, juror Michael Moran, ma na koncie czarną historię. Kucharz francuskiego pochodzenia siedział w polskim areszcie przez prawie trzy miesiące!

Masterchef Junior w szponach skandalu

Jakby tego było mało, sprawa, przez którą trafił do więzienia dotyczyła… alimentów. Juror programu, w którym gwiazdami są dzieci, nie płacił ich na swoją własną pociechę. Kucharz jednak twierdzi, że był to jedyny sposób na to, żeby mógł widywać się z synem.

To był 2003 rok. Moje drogi z ówczesną żoną się rozeszły. Niestety, mimo wyroku sądowego na widzenia z synem, mój kontakt z dzieckiem został mocno ograniczony, bo przebywałem za granicą. To było dla mnie bardzo bolesne. Syn był najważniejszy. By wywrzeć presję i zmusić byłą żonę, aby umożliwiła mi kontakt z synem przestałem płacić alimenty. To była ostatnia deska ratunku. Byłem zdesperowany – tłumaczył się Michael Moran.

Żona poszła do sądu, poskarżyła się, że nie płacę alimentów, że nie wie, gdzie jestem, co było nieprawdą, bo doskonale wiedziała, gdzie mieszkam. Z czasem zapomniała o wszystkim, ale sąd nie zapomniał. Kiedy doszło do rozprawy, nie pojawiła się na niej. Zapadł jednak maksymalny wyrok – rok więzienia. Wszystko przez to, że ja także nie stawiałem się na rozprawy, bo o nich nie wiedziałem. Sąd, mając informację, że nieznane jest moje miejsce zamieszkania, wydał za mną Europejski Nakaz Aresztowania. Gdybym wiedział o tych sprawach, to na pewno bym się na nich stawiał. Miałem przecież dowody, że żona uniemożliwia mi kontakty z synem – dzielił się juror Mastechefa trudnymi chwilami z Super Expressem. Na jego wizerunek, mimo wszystko, nie wpłynie to najlepiej.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Zawadzka rozpłakała się w „Pytanie na śniadanie”. Na żywo zadawali jej HANIEBNE pytania
  2. Taniec z Gwiazdami: ANTYPISOWSKI manifest NA ŻYWO! Organizatorzy przerażeni, chcieli to przerwać
  3. Wojewódzki znalazł sposób, żeby wykiwać Polsat. Dzięki temu Renulka wygra Taniec z Gwiazdami?

MEMY po niedzieli bez handlu - jest jeden MOCNY!


Jak wiele jest w Polsce korupcji? Wypadamy TRAGICZNIE na tle Europy!

Źródło: se.pl

Zobacz również