Gwiazda Masterchef Junior trafiła do aresztu!

Gwiazda Masterchef Junior trafiła do aresztu!

Masterchef Junior to program skierowany do rodzin. Pokazuje utalentowane kulinarnie dzieci, które pod okiem sław światowej kuchni mają okazję jeszcze bardziej się rozwijać. Nikt nie uwierzyłby w to, że jednak z gwiazd programu trafiła do aresztu, a jednak!

Masterchef Junior cieszy się ogromną popularnością. Rodzice i dzieci uwielbiają gromadzić się przed telewizorami, żeby oglądać kulinarne zmagania najmłodszych. Okazuje się jednak, że za kulisami programu czai się skandal. Jedna z największych gwiazd Masterchefa Juniora, juror Michael Moran, ma na koncie czarną historię. Kucharz francuskiego pochodzenia siedział w polskim areszcie przez prawie trzy miesiące!

Masterchef Junior w szponach skandalu

Jakby tego było mało, sprawa, przez którą trafił do więzienia dotyczyła... alimentów. Juror programu, w którym gwiazdami są dzieci, nie płacił ich na swoją własną pociechę. Kucharz jednak twierdzi, że był to jedyny sposób na to, żeby mógł widywać się z synem. - To był 2003 rok. Moje drogi z ówczesną żoną się rozeszły. Niestety, mimo wyroku sądowego na widzenia z synem, mój kontakt z dzieckiem został mocno ograniczony, bo przebywałem za granicą. To było dla mnie bardzo bolesne. Syn był najważniejszy. By wywrzeć presję i zmusić byłą żonę, aby umożliwiła mi kontakt z synem przestałem płacić alimenty. To była ostatnia deska ratunku. Byłem zdesperowany - tłumaczył się Michael Moran. - Żona poszła do sądu, poskarżyła się, że nie płacę alimentów, że nie wie, gdzie jestem, co było nieprawdą, bo doskonale wiedziała, gdzie mieszkam. Z czasem zapomniała o wszystkim, ale sąd nie zapomniał. Kiedy doszło do rozprawy, nie pojawiła się na niej. Zapadł jednak maksymalny wyrok - rok więzienia. Wszystko przez to, że ja także nie stawiałem się na rozprawy, bo o nich nie wiedziałem. Sąd, mając informację, że nieznane jest moje miejsce zamieszkania, wydał za mną Europejski Nakaz Aresztowania. Gdybym wiedział o tych sprawach, to na pewno bym się na nich stawiał. Miałem przecież dowody, że żona uniemożliwia mi kontakty z synem - dzielił się juror Mastechefa trudnymi chwilami z Super Expressem. Na jego wizerunek, mimo wszystko, nie wpłynie to najlepiej. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Zawadzka rozpłakała się w „Pytanie na śniadanie”. Na żywo zadawali jej HANIEBNE pytania
  2. Taniec z Gwiazdami: ANTYPISOWSKI manifest NA ŻYWO! Organizatorzy przerażeni, chcieli to przerwać
  3. Wojewódzki znalazł sposób, żeby wykiwać Polsat. Dzięki temu Renulka wygra Taniec z Gwiazdami?
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News