Uwielbiana przez wielu gwiazda Disney Channel, jurorka „X Factor” oraz piosenkarka z „Mam Talent” w końcu postanowiła opowiedzieć o swojej tragicznej sytuacji. Dziewczyna, która przez wiele lat była „czysta”, powróciła do swojego nałogu, czego skutek był tragiczny.

Demi Lovato wielu osobom znana jest głównie z aktorskich ról komediowych w serialach dla młodzieży na Disney Channel. To właśnie dzięki tej stacji wybiła się i zaistniała w świecie show biznesu. Teraz jest piosenkarką, wystąpiła gościnnie w programie „Mam Talent”, a także ocenia innych początkujących artystów jako jurorka „X Factor”.

Demi, od czasu wejścia w dorosłość, przestała się ukrywać ze swoimi problemami. Przyznała, że już jako nastolatka cierpiała na depresję i miała problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu, co ostatecznie doprowadziło ją do bulimii. Przyznała się również do uzależnień zarówno od narkotyków, jak i alkoholu. Ostatecznie wydawało się jednak, że pokonała oba te nałogi i szczęśliwie tworzy swoje nowe, idealne życie.

Okazuje się, że było inaczej. Gwiazda w ostatnim czasie została znaleziona przez asystentkę na zakrwawionej poduszce po przedawkowaniu heroiny. Karetką została przewieziona do szpitala, gdzie w ciężkim stanie walczyła o życie.

Kim jest Demi Lovato? Gwiazda „Mam Talent” pierwszy raz opowiada o przedawkowaniu

Demi uspokoiła swoich fanów wpisem na Instagramie, na którym podzieliła się kilkoma przemyśleniami.

– Zawsze mówiłam szczerze o swojej walce z uzależnieniami. Czego się nauczyłam, to to, że moja choroba nie jest czymś, co znika z czasem. Ja sobie jeszcze z tym nie poradziłam, to coś, co jeszcze muszę zwalczyć. Chciałabym podziękować Bogu za to, że jestem żywa. Moim fanom będę zawsze wdzięczna za wyrazy miłości i wsparcia, które otrzymałam w tym tygodniu i wcześniej. Wasze pozytywne słowa i modlitwy pomogły mi przetrwać ten trudny czas. Dziękuję mojej rodzinie, mojej ekipie i personelowi szpitala, którzy cały czas byli przy mnie. Bez Was by mnie tu nie było. Teraz muszę się skupić na tym, by się wyleczyć i wytrwać w trzeźwości. Nigdy nie zapomnę o waszej miłości i nie mogę się doczekać dnia, kiedy będę mogła Wam powiedzieć, że jestem zdrowa. Będę walczyć – wyznała otwarcie.

Jak donoszą jej współpracownicy, Demi od razu po wyjściu ze szpitala trafi do ośrodka leczenia uzależnień, na co sama z chęcią się zgodziła.

Mamy nadzieję, że piosenkarka dojdzie do pełni zdrowia i wyjdzie z nałogu już na dobre!

PRZECZYTAJ: Gwiazda Polsatu przeraziła fanów: „Nawet jak umrę, to…”

PRZECZYTAJ: Szturm na Zamachowską! Polacy nie mieli litości nawet dla jej chorego syna

PRZECZYTAJ: Wiadomo o czym śni Twój pies! Będziesz bardzo zaskoczony

fot. Instagram
fot. Instagram
Nagie gwiazdy:
Wikimedia Commons/Frank Schwichtenberg

Zdjęcia tej seksownej Polki fascynują internautów na całym świecie!

Nałóg ich pogrążył! 13 uzależnionych gwiazd [ZDJĘCIA]

Zobacz również