Straszna przeszłość gwiazdy "M jak Miłość"! Wszystko wyszło na jaw

Straszna przeszłość gwiazdy "M jak Miłość"! Wszystko wyszło na jaw

"M jak miłość" dało jej popularność, choć grała w serialu trzecioplanową postać jako Ewa Nowicka-Skalska. Dziś publika poznaje prawdziwą przeszłość Dominiki Figurskiej, która na co dzień łączy pracę aktorki i... działaczki samorządowej.

"M jak miłość" i rola na planie popularnego polskiego serialu nie są jednak jedyną publiczną aktywnością Dominiki Figurskiej. Opinia publiczna zna ją z bardzo specyficznej relacji z mężem.

Historia zdeklarowanej katoliczki z M jak Miłość

Jak przypomina portal Pudelek.pl aktorka jest dziś samorządowcem (z Prawa i Sprawiedliwości) i mocną zwolenniczką Kościoła. Otwarcie przyznaje się do wiary, czego dowodem były chociażby Światowe Dni Młodzieży z 2016 roku. Nie od zawsze było jej tak blisko do Boga. Media plotkarskie przypominają jak Figurska zdradziła swojego męża Michała Chorosińskiego. Ten wybaczył jej zniewagę, ale "odwdzięczył się" później tym samym. Para pokonała oba kryzysy i pokazuje się dziś jako szczęśliwi rodzice... pięciorga dzieci! Biorąc pod uwagę obecne przekonania artystki, jej przeszłość zdaje się być czymś strasznym i przerażającym. Z resztą zadziwiająca historia nie byłaby przypominana, gdyby nie istotna zmiana światopoglądowa aktorki. Imprezowy tryb życia ustąpił miejsca uduchowieniu i refleksji. Oczywiście na oczach opinii publicznej, trudno bowiem ukryć się łącząc profesję aktorską i... polityczną. Od poprzedniego roku jest bowiem radną wojewódzką PiS w sejmiku województwa mazowieckiego. Ostentacyjne demonstrowanie wiary pozwoliło Figurskiej stać się jedną z bardziej lubianych twarzy polskiej prawicy. Jak pisze Pudelek.pl "prowadziła swój program w TV Republika", a nawet pojawiała się w studiu TVP Info.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Aktorka dobrej zmiany bierze udział w akcjach, które potwierdzają... jej dobrą zmianę. Jakby tego było mało brała udział w katolickiej akcji "Wierność jest sexy". Czytamy też, że jest przeciwniczką edukacji dzieci na temat antykoncepcji. Dziś czytamy natomiast, że para kontynuuje inicjatywy związane z promowaniem duchowości w małżeństwie. Czytamy, że Figurska z mężem zostali twarzą... chrześcijańskiej odzieży. Mowa o marce ubrań "Słowo Ma Moc", oferującej odzież z takimi nadrukami jak "Niech żyje Chrystus Król!", "Pax et Bonum" ("Pokój i dobro") Nie da się ukryć, że tacy ambasadorowie akcji duchowej, z takim życiorysem, nie wydają się odpowiednimi osobami w odpowiednim miejscu. Publika daje temu wyraz w komentarzach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda M jak miłość naraziła swoje dziecko? Afera w sieci, aktorka hejtowana
  2. Nowy romans Anny Muchy! Fani nie mogą uwierzyć, że nie chodzi tu o M jak Miłość
  3. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  4. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News