Gwiazda serialu „M jak miłość” przerwała milczenie w sprawie śmierci swojego przyjaciela. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła całą Polską. Jego ostatnie chwile były wypełnione cierpieniem.

Uwielbiana przez tysiące Polaków gwiazda „M jak miłość” Teresa Lipowska cały czas jest zdruzgotana śmiercią swojego przyjaciela. Z Romanem Kłosowskim znali się od lat, aktorka niedawno zdradziła ostatnie chwile przyjaciela. Jej wyznania wstrząsnęły mediami. Legendarny polski aktor odchodził w strasznych cierpieniach, zmagając się z  groźną chorobę.

Gwiazda „M jak miłość” o ostatnich chwilach Romana Kłosowskiego

Mężczyzna najbardziej znany był ze swojej roli w legendarnym serialu „Czterdziestolatek”. Jego postać i aktorstwo pokochali wszyscy Polacy. Kłosowski zmarł 11 czerwca, przyczyną jego śmierci było zapalenie płuc. Miał 89 lat.

Lipowska przyjaźniła się z Kłosowskim niemal przez 60 lat, cały czas nie może się otrząsnąć po stracie swojego najlepszego przyjaciela. W wywiadzie wyznała, że aktor w swoich ostatnich chwilach bardzo cierpiał. Lipowska nadal nie może uwierzyć, że ich wieloletnia relacja się skończyła.

– Półtora tygodnia temu odwiedziłam Romka w ośrodku opieki, w którym ostatnio przebywał. Tego dnia był w dobrej formie, normalnie rozmawialiśmy, pojechaliśmy wózkiem na spacer podczas którego Roman mówił mi wiersze. Potem pojawiło się zapalenie płuc, szpital… – mówiła aktorka.

Teresa Lipowska starała się jak najczęściej odwiedzać swojego przyjaciela. Stali się sobie szczególnie bliscy w momencie, gdy oboje stracili swoich małżonków. Aktorka przyznaje, że widziała się z nim dzień przed jego śmiercią. Kłosowski był w bardzo złym stanie, więc Lipowska starała się jak mogła, aby dodać mu otuchy oraz umilić chwile spędzone razem. Nie spodziewała się jednak, że widzi go już po raz ostatni.

– Gdy go ujrzałam, był w strasznym stanie. Bardzo cierpiał. Głaskałam go delikatnie. To było nasze ostatnie pożegnanie. Śmierć skróciła jego męki… Przez wiele lat byliśmy ze sobą bardzo, bardzo blisko. Czuję ulgę, że towarzyszyłam Romkowi w ostatnich chwilach. Nie wierzę, że Roman umarł. Nie wierzę, bo on zawsze będzie dla mnie żył – dodaje Lipowska.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Okropne informacje. Legendarna polska piosenkarka o walce z rakiem
  2. Tajemnicza śmierć brata Kozidrak. Nowe, szokujące fakty
  3. Co na to ojciec?! Kinga Duda wyszła z cienia, prezydentowi odebrało mowę

12 znanych Polaków, którzy pokonali raka [ZDJĘCIA]


Bezdomne gwiazdy: W życiu doświadczyły zarówno sławy, jak i biedy...

źródło: jastrzabpost.pl