O tym zdjęciu mówią wszyscy. Gwiazda "M jak Miłość" pozuje w majtkach

O tym zdjęciu mówią wszyscy. Gwiazda "M jak Miłość" pozuje w majtkach

Gwiazdy filmów i seriali chętnie biorą udział w różnych sesjach zdjęciowych, by w ten sposób jeszcze bardziej siebie promować. Tym razem podjęła się tego gwiazda serialu "M jak Miłość". Wybrana przez nią kreacja jest zaskakująca. Aktorka szałowo zaprezentowała się w majtkach.

Barbara Kurdej-Szatan jest coraz popularniejsza. Nic dziwnego, walczy bowiem o to, by nie znikać z głównych stron gazet i portali zajmujących się show-biznesem. Gra w reklamach, serialach "M jak Miłość" i "W rytmie serca". Prowadzi show "Kocham cię, Polsko", występuje na deskach teatrów. Jest rozchwytywana i niezwykle lubiana. Dzieli się też pozytywną energią w mediach społecznościowych. Tym razem pochwaliła się zdjęciami z zaskakującej sesji zdjęciowej, w której wzięła udział dla czasopisma "Cosmopolitan". Cytrynowa kreacja powala.

Barbara Kurdej-Szatan szokuje na okładce

Na Instagramie gwiazdy można zobaczyć zdjęcia z sesji oraz samej okładki, na której aktorka występuje. Jej kreacja jest zaskakująca. Cała cytrynowa w samej koszuli i majtkach także z motywem cytryny serialowa Joanna Chodakowska wygląda szałowo. Najwyraźniej sama też tak uważa, prezentując bowiem swoje zdjęcie z sesji życzyła swoim fanom "szałowej soboty". - Niech wasza sobota będzie SZAŁOWA! W każdym znaczeniu tego słowa. Buziaki na dzień dobry od Barbary - napisała na Instagramie aktorka. Zgadzają się z nią też fani, którzy z prawdziwym podziwem komentują zdjęcie. - Czad!WowOgieńTo jest czysty sex - piszą zachwyceni internauci.

Gwiazda "M jak Miłość" kochana przez wszystkich

Jej zdjęcia zyskują ogromną popularność. Okładkę "Cosmo" na Instagramie polajkowało prawie 20 tys. fanów. Samo zdjęcie aktorki zyskało już prawie 29 tys. polubień. Wyraźnie widać, że jest bardzo lubiana przez swoich obserwatorów w mediach społecznościowych. Pozytywnie jest odbierana także jej działalność aktorska. Postać Joanny w jednym z najpopularniejszych seriali TVP2 jest bardzo lubiana. Sieć Play, którą Barbara Kurdej-Szatan promuje, spotyka się z prośbami klientów, by obsługiwała ich właśnie aktorka. Spektakl "Chicago", w którym gra jedną z głównych ról w krakowskim teatrze muzycznym Variete, sprzedaje każde przedstawienie z wyprzedzeniem. M jak Miłość, Barbara Kurdej-Szatan fot. instagram.com/kurdejszatan M jak Miłość, Barbara Kurdej-Szatan fot. instagram.com/kurdejszatan
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Był bardem i prawdziwą gwiazdą. Dziś Krajewski z Polską nie chce mieć nic wspólnego
  2. Tadla bliska łez w Tańcu z Gwiazdami. Grabowski zrobił jej coś niesamowitego
  3. Rafalala zaatakowała 12-latkę. „"Mów prawdę k***a, przyznaj się!"
Następny artykuł