Gwiazda "M jak Miłość" poszła do Polsatu. Z jej twarzą zrobili coś strasznego

Gwiazda "M jak Miłość" poszła do Polsatu. Z jej twarzą zrobili coś strasznego

Serial "M jak Miłość" od lat bawi już widzów Telewizji Polskiej. Wybiły się na nim dziesiątki gwiazd, a teraz jedna z nich poszła do Polsatu, by przeżyć szokującą metamorfozę. Trzeba zobaczyć, co zrobili z jej twarzą.

Barbara Kurdej-Szatan wzbudza wiele pozytywnych emocji dzięki swojej grze w serialu "M jak Miłość". Aktorka prócz tego udziela się w branży reklamowej, część widzów może kojarzyć ją z reklam sieci Play. Jest też aktywna na deskach teatralnych.

Gwiazda "M jak Miłość" przeżyła szokującą metamorfozę

Teraz postanowiła przeżyć coś zupełnie niezwykłego. Udała się wraz ze swoim mężem Rafałem Szatanem do programu "Story of my life" w telewizji Polsat. Ideą programu jest to, by uczestnicy - małżeństwa gwiazd i celebrytów - mogli zobaczyć, jak będą wyglądać za 20 i 50 lat. Prócz tego gwiazdy w programie opowiadają o sobie, swoich małżeństwach i przeżyciach. Wśród uczestników udział w "Story of my life" wywołuje wiele wzruszeń i emocji. Basia Kurdej-Szatan po emisji odcinka wrzuciła na swój Instagram kilka zdjęć zza kulis produkcji. Przeżyła naprawdę szokującą metamorfozę. Ze zdjęć spogląda na nas nie pogodna i piękna, długowłosa, młoda blondynka, ale starsza kobieta. Doprawdy można stwierdzić, że twórcy programu stanęli na wysokości zadania. Twarz aktorki w żadnym stopniu nie jest podobna do tej, którą znamy i lubimy z serialu "M jak Miłość", reklam Play, czy teatru.

Barbara Kurdej-Szatan

Aktorka szerszej publiczności stała się znana dzięki udziałowi w popularnej operze mydlanej Telewizji Polskiej. Gra w niej postać Joanny Chodakowskiej (wcześniej Tarnowskiej). Jest przybraną mamą dzieci Tomka i Małgosi. Prócz serialu Basię możemy zobaczyć na scenie Krakowskiego Teatru Variété. Gra tam rolę Roxie w musicalu "Chicago". M jak Miłość fot. instagram.com/kurdejszatan M jak Miłość fot. instagram.com/kurdejszatan M jak Miłość fot. instagram.com/kurdejszatan M jak Miłość fot. instagram.com/rafalszatan_official WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Nowa fryzura Kurdej-Szatan. Internauci: Wyglądasz fatalnie
  2. Kurdej-Szatan boleśnie obśmiana. Internauci są bezlitośni
  3. Kurdej-Szatan NAGO w łóżku. Mega seksowna poza aktorki
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News