Smutne informacje. Gwiazda "M jak miłość" już do nas nie wróci

Smutne informacje. Gwiazda "M jak miłość" już do nas nie wróci Źródło: screen youtube.com/Alexch Mange

Od pewnego czasu krążą plotki o wielkim powrocie jednej z postaci bardzo popularnego serialu "M jak miłość". Fani pokochali ją za jej charakter i energię. Niestety aktorka zdementowała doniesienia o swoim powrocie do produkcji TVP.

Serial "M jak miłość" jest jednym z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Na bieżąco śledzą go tysiące Polaków. W historii serialu pojawiło się mnóstwo postaci, które zostały pokochane przez widzów, jednak teraz nie występują w nim. Fani z niecierpliwością czekają na ich powrót, jednak często muszą się obejść smakiem. Podobnie jest w tym przypadku, po mediach krążą plotki o powrocie uwielbianej przez wielu Simon. Postać ogrywana przez Agnieszkę Fitkau-Perepeczko została zapamiętana przede wszystkim przez swoją energię i nieprawdopodobnymi pomysłami.

Simon nie wróci do "M jak miłość"

Aktorka w wywiadzie bardzo ciepło wspomina swoją przygodę z serialem. Przyznaje, że bardzo chciałaby wrócić do odgrywania swojej kultowej postaci, jednak to nie ona podejmuje w tej kwestii decyzję. - Ja nie mam żadnych obiekcji, ja nie mam żadnej nienawiści, ja mam bardzo dobre wspomnienia. Tylko to niestety nie ode mnie zależy, może w drugim życiu będę producentem i będę się cały czas angażować. - mówi aktorka. Wprost zaprzecza plotkom krążącym po mediach, nazywając je banialukami. Niestety fani serialu znowu zostali wprowadzeni w błąd, większość z nich bardzo liczyła na powrót aktorki, niestety teraz nie mogą już na to liczyć. - To są oczywiście jakieś banialuki. Ktokolwiek by miał jakąś chęć by przedłużyć mój żywot w Grabinie, to ja oczywiście bardzo chętnie, bo ja uważam, że ten serial zrobił moje świetne życie, które mam w Australii i w Polsce. Temu serialowi zawdzięczam bardzo bardzo dużo. -dodaje. Aktorka sama przyznaje, że tęskni za "M jak miłość", wciąż jest rozpoznawalna i otrzymuje wiadomości od swoich fanów, którzy cały czas mają jeszcze nadzieję kiedyś zobaczyć ją na ekranie swoich telewizorów. Jej postać bez wątpienia wniosłaby masę energii i humoru do serialu. Niestety chcąc ją ponownie zobaczyć, musimy cofnąć się do powtórek serialu. - To jest ewidentne. Jeżeli ciągle jestem rozpoznawalna i ludzie mówią bardzo sympatyczne rzeczy na ten temat, to dalej ta przyjemność się przedłuża z bycia Simoną. Myślę, że to jest szalenie przyjemne dla mnie. - przekonuje Agnieszka Fitkau-Perepeczko. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. „Długo tak nie pociągnie”. Jest źle ze zdrowiem gwiazdy Polsatu
  2. Gwiazda polskiej muzyki na dnie. Bez wsparcia nie przeżyje
  3. Ewa Farna miała wypadek! To mogło skończyć się tragicznie
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News