Gwiazda M jak Miłość zmartwiła wszystkich. "Straszą mnie, że nie będę mogła chodzić"

Gwiazda M jak Miłość zmartwiła wszystkich. "Straszą mnie, że nie będę mogła chodzić"

"M jak Miłość" kocha cała Polska, a wielopokoleniową historię rodziny Mostowiaków śledzimy już od dziewiętnastu lat! Serial "M jak Miłość" nie byłby tak znany, gdyby nie gwiazdy. Jedna z nich zmartwiła wszystkich, jak bowiem powiedziała "straszą ją, że nie będzie mogła chodzić". 

Znana aktorka z serialu "M jak Miłość", Olga Frycz, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Niemal każdego dnia chwali się tam swoją kilkumiesięczną córeczka. Cztery dni temu na swoim profilu, opublikowała dosyć nietypowe zdjęcie ze swoją córką Helenką. To zdjęcie zmartwiło wszystkich jej fanów. Aktorka "M jak miłość" kilka miesięcy temu urodziła swoją pierwszą córeczkę Helenkę. Bardzo lubi chwalić się nią w mediach społecznościowych. Często publikuje z małą zdjęcia i swoje refleksje na temat macierzyństwa i bycia matką. Zdarza się, że prosi też o porady w tym zakresie.

Gwiazda "M jak Miłość" chwali się, że uprawia jogę

Olga Frycz, znana z serialu "M jak Miłość" na swoim profilu na Instragramie udostępniła zdjęcie na którym widać, jak uprawia jogę razem ze swoja córeczką Helenką. Trenowanie jogi i fotografowanie się w takich okolicznościach nie jest niczym zaskakującym. Internautów zmartwił jednak komentarz zamieszczony przez aktorkę, który towarzyszył zdjęciu. Gwiazda "M jak Miłość", swoim niedawno opublikowanym zdjęciem udowodniła, że pomimo szerokiego zakresu obowiązków, potrafi zadbać o siebie, o swoje zdrowie i swoją kondycję. Wszyscy wiemy, że uprawianie sportu jest czymś wymagającym od nas sporego uporu i zaangażowania. Często kończy się to też kontuzjami lub, co gorsza trwałymi uszczerbkami na zdrowiu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda "M jak Miłość" jest straszona, że nie będzie mogła chodzić

Aktorka "M jak Miłość" szczerze na swoim Instagramie wyznała, że: - Dziś przekonałam się na własnej skórze, na czym polega Bikram Joga czyli joga w saunie. Myślałam, że nie będę w stanie zmęczyć się bardziej niż na treningach boksu tajskiego, ale jakże się myliłam. [...] Maja i Sonia straszą mnie, że jutro nie będę mogła chodzić. Mam wrażenie, że ja już mam zakwasy mimo, że zajęcia skończyły się godzinę temu. - napisała na swoim Instagramie gwiazda "M jak Miłość". Gwiazda "M jak Miłość" Olga Frycz to wyjątkowa, młoda mama. Oby przypuszczenia, że nie będzie mogła chodzić, nawet chociażby przez klika najbliższe dni nie okazały się rzeczywistością. Zakwasy potrafią dać się we znaki i znacząco utrudnić codzienne funkcjonowanie, a szczególnie tak ważną obecnie opiekę nad córeczką. Olga Frycz fot. instagram.com/tojafrycz OBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Kinga Duda? Jej zarobki to wielka TAJEMNICA i nie bez powodu
  2. Barbara Kurdej-Szatan poważne chora. Wyniki badań są bardzo złe
  3. Jak zrobić skrzata? Kilka chwil i stworzysz cudo – krok po kroku
  4. Justyna Żyła Instagram: Miejsce rodzinnego dramat
  5. Jakie dokumenty do 500 plus? Nie możesz zapomnieć o ani jednym
  Następny artykuł