Gwiazda Kogel Mogel dotkliwie upokorzona. Ciężko w to uwierzyć

Gwiazda Kogel Mogel dotkliwie upokorzona. Ciężko w to uwierzyć

Kogel Mogel 3 już niedługo zadebiutuje w kinach. Gwiazdy mimo to dalej pracują na innych planach i tylko wyczekują już premiery. Jedna z nich został dotkliwie upokorzona, kiedy zmierzała do pracy. Aż ciężko w to wszystko uwierzyć.

Kogel Mogel 3 już 25 stycznia zagości na ekranach wszystkich kin w Polsce. To długo wyczekiwana premiera. Lata temu powstały doskonałe komedie, z których cały kraj się śmiał. Kogel Mogel 1 i 2 były wielkimi hitami i nastał czas, aby kolejna część rozbawiła Polaków aż do łez.

Kolejna część Kogel Mogel

W kolejnej części zobaczymy przygody wszystkich głównych bohaterów, jakich to mogliśmy oglądać w poprzednich częściach. Ich losy ponownie będą się przeplatać i szykuje się prawdziwe widowisko. W filmie wystąpią między innymi:
 • Ewa Kasprzyk - Barbara Wolańska
 • Zdzisław Wardejn - Marian Wolański
 • Grażyna Błęcka-Kolska - Katarzyna Solska
 • Jerzy Rogalski - Staszek Kolasa
 • Katarzyna Łaniewska - mama Kasi
 • Maciej Zakościelny - Piotruś, syn Wolańskich
 • Aleksandra Hamkało - Agnieszka, córka Wolańskich
 • Nikodem Rozbicki - Marcin, syn Kasi
 • Katarzyna Skrzynecka - żona Piotrusia
 • Joanna Jarmołowicz - policjantka
 • Wojciech Solarz - policjant
Niestety, jedną z gwiazd tej produkcji strasznie upokorzono. Nie spodziewała się, że w drodze do pracy ktoś ją w taki sposób potraktuje. Internauci bronią jej i mówią, iż ma w 100% rację, ale co się stało, to się nie odstanie. Wszystkim pochwaliła się w Internecie.

Gwiazda filmu upokorzona

Chodzi o Ewę Kasprzyk, która wciela się w rolę Barbary Wolańskiej. To znana i ceniona aktorka, która idealnie potrafi wcielić się w swoją rolę. Mogliśmy ją zobaczyć w takich produkcjach jak "Złotopolscy", "Och, Karol 2", "Wojna polsko-ruska" czy "Prawo Agaty". Ostatnio opowiedziała o pewnym incydencie, jaki ją spotkał. Zmierzała na następne nagranie, zamówiła taksówkę i już chciała wsiadać, kiedy kierowca wyprosił ją i powiedział, że nie pojedzie z nią:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Pan w nieprzyjemny sposób wyrzucił mnie z taksówki, kiedy zobaczył, że jestem z pieskiem (...) Uwaga! Shakira, trzykilogramowy potwór, którego wożę w torebce. Jechałam z radia na kolejne nagranie i błagałam pana o zabranie, ale był bezwzględny i wyprosił nas na ulicę - napisała aktorka. Internauci są równie oburzeni, co sama aktorka. Twierdzą, że taksówkarz nie miał prawa tego zrobić. Innego zdania jest jednak korporacja taksówkarska. Ta twierdzi, że jeżeli po Kasprzyk wsiadłaby osoba, która ma uczulenie na sierść psa, to mogłoby się to źle skończyć. Komentujący oraz aktorka nie przyjmują jednak tego do wiadomości.ZOBACZ TAKŻE:
 1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
 2. Szokujące wyznanie Czytelnika: "Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza"
 3. Burza wokół syna Beaty Tadli! Widziano go w gejowskim klubie, to nie wszystko
 4. Popek udostępnił wzruszające zdjęcie. Internauci oniemieli
 5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News