Gwiazda Klanu szokuje wyznaniem! Wini dzieci za swoją porażkę

Gwiazda Klanu szokuje wyznaniem! Wini dzieci za swoją porażkę Źródło: fot. youtube.com/JastrzabPost

Jedna z największych gwiazd polskiej telewizji i serialu "Klan", Małgorzata Ostrowska-Królikowska zaszokowała wszystkich swoją niedawną wypowiedzią dla mediów. Aktorka stwierdziła, że przez życie rodzinne straciła wiele szans na rozwój, a winę zrzuciła w przeważającej mierze na swoje własne dzieci.

Kariera Ostrowskiej-Królikowskiej rozpoczęła się w 1987 roku, gdy niedługo po ukończeniu PWST w Krakowie otrzymała rolę Krystyny w filmie "Zero życia". Następnie przez lata grała role epizodyczne w kilku filmach i serialach. Aktorka zagrała nawet w jednym z największych arcydzieł polskiej kinematografii, "Rozmowach kontrolowanych", gdzie pojawiła się jako Beata Molibdenowa. Prawdziwą sławę zdobyła jednak dzięki występom w serialu TVP "Klan", w którym pojawia się od samego początku jako Grażyna Lubicz. Rola troskliwej matki bardzo odpowiadała jej życiu prywatnemu. Artystka jest matką pięciorga dzieci - trzech synów i dwóch córek. Macierzyństwo jednak znacznie utrudniło jej rozwój kariery, o czym mówi dopiero dziś.

Gwiazda serialu "Klan" oskarża swoje dzieci

Ciąża, połóg, a następnie wychowywanie potomstwa są niezwykle męczące i czasochłonne. Pięciokrotne powtórzenie tego cyklu oznacza ogromny przestój w aktorskiej karierze. Tego doświadczyła właśnie Ostrowska-Królikowska, która, choć jest szczęśliwą matką, to zauważa, jak bardzo macierzyństwo zniszczyło jej karierę. Teraz gwiazda obwinia swoje dzieci o to, że przez nie musiała odrzucić sporo ról, co przełożyło się na niespełnione marzenia. - Przez to, że poświęciłam się dzieciom i życiu rodzinnemu, umknęło mi mnóstwo ról. Mam swoje marzenia zawodowe, które się nie spełniły [...] W tej chwili jestem panią po pięćdziesiątce - żali się gwiazda serialu "Klan". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. TVN zbeształo Magdę Gessler! Mają jej dość
  2. Beata Tadla w szpitalu! Dramat dziennikarki
  3. Będziesz w szoku! Zarobki polskich gwiazd ujawnione
źródło: pudelek.pl Następny artykuł