Intymny sekret gwiazdy "Klanu" i "07 zgłoś się". Dała się uwieść studentowi

Intymny sekret gwiazdy "Klanu" i "07 zgłoś się". Dała się uwieść studentowi Źródło: Fot. YouTube/KLwybory

Ewa Florczak zdobyła ogromną popularność wśród krajowych telewidzów dzięki rolom w takich produkcjach jak "07 zgłoś się", "Barwy szczęścia", czy też "Klan". Niewiele osób zna jednak sekrety jej życia prywatnego, o których zdecydowała się opowiedzieć. Jak się bowiem okazuje, artystka przed laty dała się uwieść swojemu... studentowi.

Florczak podbiła serca widzów szczególnie dzięki kultowej już roli w "07 zgłoś się". Od tamtego czasu występowała chętnie i często, stopniowo, ale niezwykle konsekwentnie budując swą pozycję w polskim show-biznesie.

Gwiazda serialu "Klan" skrywała zadziwiający sekret

Co ciekawe, aktorka pracowała także jako nauczycielka śpiewu w szkole teatralnej. Zdobywając to zajęcie nie spodziewała się zapewne, że całkowicie odmieni ono jej dotychczasowe życie. W tamtym okresie Florczak poznała bowiem Sławomira Orzechowskiego, który był jej studentem. Aktorka bardzo szybko wpadła w oko młodemu mężczyźnie, któremu ostatecznie udało się zdobyć jej zaufanie i serce. - Nasz związek wykluwał się długo. To nie była dla mnie komfortowa sytuacja, w końcu Sławek był moim uczniem. Ale serce nie sługa - wyznała po latach artystka w jednym z wywiadów.

Rozpad kontrowersyjnego związku

Chociaż okres małżeński pary okazał się niezwykle burzliwy, zakochani kupili wspólny dom oraz doczekali się dwójki dzieci. Ostatecznie ich związek nie przetrwał jednak próby czasu oraz charakterów i zakończył się rozwodem. - Rozstanie dało mi nie tylko wolność, ale także spokój. Powinnam zdecydować się na to już wcześniej - opowiedziała Florczak o oficjalnym rozstaniu z Orzechowskim, do którego doszło w 2000 roku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Córka Rodowicz ma mroczną przeszłość. Maryla będzie ją teraz wspierać
  2. Fanki Chodakowskiej zamurowało. Za tydzień z nią trzeba zapłacić oszałamiającą kwotę
  3. Fani przecierają oczy ze zdumienia! Ewa Farna dokonała niemożliwego
  4. Każdego roku ta choroba zabija wiele milionów kotów. Uchroń swojego ulubieńca
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News