Intymny sekret gwiazdy "Klanu" i "07 zgłoś się". Dała się uwieść studentowi

Intymny sekret gwiazdy "Klanu" i "07 zgłoś się". Dała się uwieść studentowi Źródło: Fot. YouTube/KLwybory

Ewa Florczak zdobyła ogromną popularność wśród krajowych telewidzów dzięki rolom w takich produkcjach jak "07 zgłoś się", "Barwy szczęścia", czy też "Klan". Niewiele osób zna jednak sekrety jej życia prywatnego, o których zdecydowała się opowiedzieć. Jak się bowiem okazuje, artystka przed laty dała się uwieść swojemu... studentowi.

Florczak podbiła serca widzów szczególnie dzięki kultowej już roli w "07 zgłoś się". Od tamtego czasu występowała chętnie i często, stopniowo, ale niezwykle konsekwentnie budując swą pozycję w polskim show-biznesie.

Gwiazda serialu "Klan" skrywała zadziwiający sekret

Co ciekawe, aktorka pracowała także jako nauczycielka śpiewu w szkole teatralnej. Zdobywając to zajęcie nie spodziewała się zapewne, że całkowicie odmieni ono jej dotychczasowe życie. W tamtym okresie Florczak poznała bowiem Sławomira Orzechowskiego, który był jej studentem. Aktorka bardzo szybko wpadła w oko młodemu mężczyźnie, któremu ostatecznie udało się zdobyć jej zaufanie i serce. - Nasz związek wykluwał się długo. To nie była dla mnie komfortowa sytuacja, w końcu Sławek był moim uczniem. Ale serce nie sługa - wyznała po latach artystka w jednym z wywiadów.

Rozpad kontrowersyjnego związku

Chociaż okres małżeński pary okazał się niezwykle burzliwy, zakochani kupili wspólny dom oraz doczekali się dwójki dzieci. Ostatecznie ich związek nie przetrwał jednak próby czasu oraz charakterów i zakończył się rozwodem. - Rozstanie dało mi nie tylko wolność, ale także spokój. Powinnam zdecydować się na to już wcześniej - opowiedziała Florczak o oficjalnym rozstaniu z Orzechowskim, do którego doszło w 2000 roku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Córka Rodowicz ma mroczną przeszłość. Maryla będzie ją teraz wspierać
  2. Fanki Chodakowskiej zamurowało. Za tydzień z nią trzeba zapłacić oszałamiającą kwotę
  3. Fani przecierają oczy ze zdumienia! Ewa Farna dokonała niemożliwego
  4. Każdego roku ta choroba zabija wiele milionów kotów. Uchroń swojego ulubieńca
Następny artykuł