Gwiazda "Kiepskich" brutalnie ZGWAŁCONA. Szczegóły są przerażające

Gwiazda "Kiepskich" brutalnie ZGWAŁCONA. Szczegóły są przerażające Źródło: fot. cloudfront.net

Ofiarami przerażającego przestępstwa i traumy, jakim jest gwałt, padają także znani bywalcy czerwonego dywanu. Wiele lat temu przydarzyło się to także gwieździe "Świata według Kiepskich". Zdecydowała się mówić o tym dopiero dziś, a ujawnione przez nią szczegóły zajścia są naprawdę szokujące.

Z powodu ogólnoświatowej akcji "me too", w ramach której ofiary przemocy seksualnej opowiadają o swoich dramatycznych przeżyciach, gwiazda kultowego "Świata według Kiepskich" także zdecydowała się na podzielenie wspomnieniami. Zofia Czerwińska przywołała historię z czasów młodości, kiedy to zgwałcił ją bliski jej człowiek. Dodaje, iż mówi o tym, "żeby podkreślić, że to się dzieje naprawdę wielu kobietom". ZOBACZ TAKŻE: Skandal goni skandal, kolejna gwiazda oskarżona o gwałt! „Powiedział, że chce mnie pieprzyć”

Dramat gwiazdy "Świata według Kiepskich"

Kochana przez miliony Polaków 84-latka doznała ogromnej krzywdy. Powiedziała, że w tamtym momencie, w przeciwieństwie do wielu innych niszczących przeżyć, "nie potrafiła się bronić". Jej wyznanie natychmiast wstrząsnęło krajową opinią publiczną. ZOBACZ TAKŻE: Brutalny gwałt w Australii. „Chłopcy będą chłopcami” źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News