Nikt nie wiedział o tej ciąży! Gwiazda Ich Troje przywitała na świecie kolejne dziecko

Nikt nie wiedział o tej ciąży! Gwiazda Ich Troje przywitała na świecie kolejne dziecko

Przyjście na świat dziecka jest niezwykle ważnym wydarzeniem w każdej rodzinie. Gwiazda zespołu Ich Troje o swojej ciąży nie chciała powiadamiać mediów. Justyna Majkowska urodziła niedawno po raz trzeci.

Wokalistka z łódzką grupą związana była dwa lata, czyli w okresie największej jej popularności. Po zakończeniu współpracy z zespołem w 2003 roku usunęła się w cień wielkiego show-biznesu, zajmując się swoją karierą solową. Artystka wydała dwa albumy, a sporadycznie również pojawiała się na scenie z Ich Troje np. przy okazji 10-lecia zespołu. Przez ostatnie 15 lat jej sława była jednak umiarkowana, gdyż gwiazda sama stroniła od lamp fotoreporterskich aparatów. Tajemnicą była nawet jej trzecia ciąża, o której dowiadujemy się, dopiero gdy dziecko Majowskiej przyszło na świat. Artystka świetnie poradziła sobie z odsuwaniem mediów od swojego życia prywatnego, nie robiąc z ciąży wydarzenia medialnego.

Gwiazda Ich Troje urodziła

Justyna Majowska zaraz po Marcie "Mandarynie" Wiśniewskiej jest chyba najbardziej znaną wokalistką, która udzielała swojego talentu założonej przez Michała Wiśniewskiego grupie muzycznej. Albumy, które nagrała wraz z nim i Jackiem Łągwą osiągnęły status diamentowych. Z tego okresu pochodzą również największe hity Ich Troje, takie jak "Keine Grenzen - Żadnych Granic", czy "Powiedz". Już w czasie kariery solowej Majkowska urodziła swoje pierwsze dziecko, dziś trzynastoletniego Ignacego. Jedenaście lat po nim na świat przyszła Aniela. Teraz piosenkarka urodziła ponownie. - Justyna urodziła chłopca. Mama i synek czują się bardzo dobrze - powiedziała WP Gwiazdy osoba z otoczenia artystki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ksiądz palił i uprawiał marihuanę na plebanii. Afera w polskim kościele
  2. Furia fanów była uzasadniona! Cała prawda o obozach Anny Lewandowskiej
  3. Pierce Brosnan, największy przystojniak Hollywood
  4. Udar u psa. Najważniejsze jest rozpoznanie objawów i szybka reakcja
źródło: gwiazdy.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News