Jacek Łągwa był gwiazdą Ich Troje. Roztrwonił majątek, sięgnął dna

Jacek Łągwa był gwiazdą Ich Troje. Roztrwonił majątek, sięgnął dna

Jacek Łągwa przysłużył się sukcesowi zespołu Ich Troje. To on był autorem tekstów piosenek, które chwilę później okazywały się hitami. Jednak mimo cudownie rozwijającej się kariery, jego życie prywatne podupadało. Przeszłość muzyka była bardzo trudna...

Ich Troje zna każdy. Większości osób jednak szybciej skojarzy się postać Michała Wiśniewskiego niż Jacka Łągwy. Charakterystyczny piosenkarz zawsze znajdował się trochę bardziej w świetle reflektorów niż Łągwa, a przecież sukces zespołu zbudowali razem. Nagrali 9 płyt, które zostały uhonorowane statusem złotej płyty. Czwarty krążek "Ad 4" okazał się największym sukcesem sprzedażowym polskiej fonografii. Fani po wielu latach wciąż pojawiają się na koncertach zespołu.

Gwiazda Ich Troje opowiada o trudnej przeszłości

W jednym z wywiadów Jacek Łągwa wyznał, że jego życie nie było łatwe. Kariera w pewnym momencie zakręciła w głowie muzykowi. Balował, imprezował, przez co stracił całą zarobioną fortunę. Zespół miał coraz mniejsze zyski i Łągwa w pewnym momencie został bez grosza. Zlicytowano jego dom. Miał kredyt w wysokości 330 tys. franków szwajcarskich oraz 150 tys. złotych długu wobec miasta Łodzi. Gwiazdor jest również rozwodnikiem. Z poprzedniego małżeństwa pozostały mu dwie córki, które jednak nie widują się z nim zbyt często. Siedemnastoletnia Marysia i czternastoletnia Ola mieszkają z mamą. Obecnie Łągwa związał się z kobietą o szesnaście lat od niego młodszą, choć sam muzyk przyznaje, że nie wie, czy jest to duża różnica. Mimo tylu porażek udało mu się odbić od dna. Przyznaje, że wierzy, iż los mu sprzyja. Zdaje sobie jednak sprawę, że obecne życie w dalszym ciągu nie będzie usłane różami. Dalej popełnia błędy, dalej czasem mu się nie powodzi. "Będzie co będzie. To moje nowe motto życiowe" wyznaje Jacek Łągwa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące zmiany w "Pytanie na śniadanie". To pierwszy taki przypadek od lat
  2. "To koniec Polsatu". Gwiazda stacji przyłapana na tajnym spotkaniu, wszystko wyszło na jaw
  3. Wpadka Rusin przejdzie do historii DDTVN. Internauci zwijają się ze śmiechu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News