Gwiazda Hollywood w takim stroju poszła na zakupy. Widać WSZYSTKO

Gwiazda Hollywood w takim stroju poszła na zakupy. Widać WSZYSTKO

Gwiazdy Hollywood zawsze chcą być na pierwszych stronach gazet czy portali plotkarskich i starają się, aby ich popularność nie malała. Tym razem pewna znana aktorka zaszokowała swoim strojem, w którym wybrała się w miasto.

To nie jest pierwszy raz, gdy jakaś gwiazda Hollywood zakłada na siebie bardzo wyzywający lub kontrowersyjny ubiór. Natasha Blasick to rosyjska modelka i aktorka, którą można zobaczyć m.in. w filmie "All-Star Weekend" u boku takich gwiazd jak Jamie Foxx i Robert Downey Jr. Piękna aktorka jest świadoma swoich wdzięków i postanowiła to wykorzystać.

Seksowne pośladki

Natasha wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Ostatnio poszła na zakupy w Hollywood. Tam dorwał ją fotograf i zrobił zdjęcia jej i jej wyzywającego stroju. W spodniach aktorka miała ogromną dziurę, która odsłaniała całą pupę. Doskonale było widać oba jędrne pośladki. Tym, którzy lubią takie nieco ekshibicjonistyczne przebieranki, na pewno te spodnie się spodobają i zapragną mieć podobne. Swoją drogą, trochę to jednak dziwne, że aktorka jest taka zadowolona z tych kontrowersyjnych zdjęć. Wygląda to tak, jak by sesja była ustawiona. Fot. pomponik.pl Fot. screenshot pomponik.pl Fot. screenshot pomponik.pl Fot. screenshot pomponik.pl Źródło: pomponik.pl Następny artykuł