Gwiazda Hollywood oskarżona o... pedofilski gwałt

Gwiazda Hollywood oskarżona o... pedofilski gwałt

Zaledwie kilkanaście dni po aferze związanej z molestowaniem współpracownic przez producenta filmowego Harveya Weinsteina, w Hollywood wybuchła kolejna afera na tle seksualnym. Tym razem w sprawę wplątany jest gwiazdor, który swego czasu był nawet najlepiej zarabiającym aktorem serialowym na świecie.

Mowa o Charliem Sheenie, znanego ostatnio nie z wybitnych kreacji, ale z hulaszczego trybu życia, którego po jednej z balang omal nie przypłacił życiem. W wyniku rozwiązłości seksualnej aktor zaraził się wirusem HIV, natomiast problemy z alkoholem i narkotykami kosztowały go rolę w hitowym serialu "Dwóch i pól". Teraz Sheen został oskarżony o pedofilię przez jednego z byłych współpracowników.

Prawda czy fałsz?

Upadły gwiazdor miał zgwałcić innego aktora, 13-letniego wówczas Coreya Haima. Według doniesień mediów, Sheen dopuścił się tego haniebnego czynu na planie filmu "Lucas", przy okazji którego współpracował z Haimem. Wówczas Sheen miał odurzyć chłopca narkotykami i zmusić go do seksu analnego. - Haim powiedział mi, że uprawiał seks z Sheenem, kiedy filmowali 'Lucasa'. Powiedział, że był to seks analny. Corey mówił też, że po tym wydarzeniu Sheen stał się bardzo chłodny i nie chciał mieć z nim nic wspólnego. Kiedy Corey próbował do niego zagadywać, ten go ignorował - twierdzi były aktor i bliski przyjaciel Haima, Dominick Brascia. Mężczyźni mieli ponownie uprawiać seks kilka lat później, gdy Haim był już dorosły. Rewelacje Brasicia rzekomo potwierdzają również inne źródła. Niestety aktor nie będzie w stanie odnieść się do tych informacji, gdyż w 2010 roku zmarł na zapalenie płuc. O sprawie donosi "National Enquirer", znany z publikowania niesprawdzonych informacji i retuszowania zdjęć dla osiągnięcia skandalizującego efektu. Charlie Sheen jak dotąd nie skomentował sprawy.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News