Disco polo miało być dla nich sposobem na życie. Za sprawą internetowych video, na którym wykonywały znane piosenki zabłysnęły w mediach. Niektórzy krytykowali je za wygląd, inni sugerowali, że nie mają talentu. Siostry Godlewskie jednak się nie poddały i postanowiły rozpocząć karierę muzyczną na dobre. Jedna z nich jest w ciąży, a antyfani są bezlitośni.

Zdecydowały się śpiewać piosenki disco polo. Łatwa treść i powtarzalny tekst miały dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Później, przyszedł czas na teledysk.

Kipiący erotyzmem natychmiast stał się przedmiotem krytyki w sieci. Jednej z sióstr zarzucano problemy z nadwagą. Gdy się okazało, że jest w ciąży natychmiast posypały się bulwersujące komentarze.

Esmeralda Godlewska w ciąży. Gwiazdę disco polo zlinczowali internauci

Pomimo zarzutów skierowanych w jej stronę za spowodowanie wypadku ona zdecydowała się na koncertowanie. Wciąż jest aktywna, także w mediach społecznościowych. Na ostatnim ze zdjęć, które zamieściła jej siostra została sfotografowana w obcisłej sukience czym wzbudziła podejrzenia internautów. Zaczęli dopytywać czy celebrytka jest w ciąży. Esmeralda potwierdziła podejrzenia.

– Chyba spożywczej, tłusta świnio! – pojawia się w jednym z komentarzy.

– Ona nie jest w żadnej ciąży – pojawia się dalej.

Pomimo kontrowersyjnego wizerunku wielu zdołało napisać gratulacje.

– Ale super – pisze jedna z entuzjastek celebrytki.

– Gratulacje dla Esmeraldy – pojawia się dalej.

Zarzuty wobec Esmeraldy Godlewskiej

W lipcu tego roku gwiazda disco polo prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Spowodowała wypadek i natychmiast usłyszała zarzuty.

W komentarzu dla portalu Kozaczek przyznała się, jak naprawdę wygląda sytuacja.

– Rozprawa się dopiero odbędzie, na razie prokurator postawił mi zarzuty, jednak bez więzienia. Sama przyznałam się do winy i poprosiłam o wymierzenie adekwatnej kary – mówiła dziennikarzom.

Internauci natychmiast zlinczowali zachowanie celebrytki. W ich ocenie powinna się usunąć ze sceny medialnej i pokazać skruchę. Na razie uniknęła aresztu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Musiały to mocno przeżyć! Gwiazdy, które straciły swoich najbliższych

– Przyjmowałam leki na depresję, które w połączeniu z alkoholem wyłączyły moją świadomość. Niestety czasu nie jestem w stanie cofnąć, ale bardzo żałuję, że ta sytuacja miała miejsce – mówiła o samym przebiegu wypadku.

Godlewska ma już jedno dziecko, którym nierzadko chwali się w mediach społecznościowych. Nie wiadomo jednak, czy z powodu drugiej ciąży zawiesi swoją „artystyczną” karierę.

disco polo
IG/Małgorzata Godlewska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda Polsatu wprawiła fanów w osłupienie. „Fajne cichobiegi”
  2. Bezdomny pies gdzie dzwonić? Musisz to wiedzieć, by nie skrzywdzić psa
  3. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
  4. Brytyjczycy zamarli. Ciąża i życie dziecka Meghan Markle zagrożone
  5. Jan Paweł II gwiazdą disco polo? To nie żarty, już niedługo

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami

ŹRÓDŁOkozaczek.pl

Absolwentka twórczego pisania Uniwersytetu Łódzkiego i dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dziennikarka Pikio.pl