Gwiazda disco polo walczy z chorobą. Zasmuceni fani wspierają ją w ciężkich chwilach

Gwiazda disco polo walczy z chorobą. Zasmuceni fani wspierają ją w ciężkich chwilach Źródło:

Uwielbiana artystka disco polo jakiś czas temu zniknęła z mediów społecznościowych, co zaniepokoiło jej wiernych fanów. Teraz jednak gwiazda umieściła post, w którym wyjaśnia powody swojej nieobecności. Sympatycy jej twórczości nie zawiedli i udzielili jej wsparcia w ciężkich chwilach.

Wielbiciele gatunku disco polo bardzo dobrze znają Jesikę. Jej największe hity takie jak "Wytatuowany w sercu", "Tysiąc uczuć" czy "Bajki dwie" zebrały na YouTube miliony odtworzeń. Kariera młodej i pięknej wokalistki nabrała zawrotnego tempa, a dziś, jej profile w mediach społecznościowych śledzą dziesiątki tysięcy osób.

Gwiazda disco polo walczy z chorobą

Jesika poinformowała fanów, że już od jakiegoś czasu walczy z chorobą. Nie wyjaśniła jednak, z jaką. Artystka nie udzieliła odpowiedzi na pytania tych bardziej dociekliwych i zaniepokojonych tą informacją fanów. - Jako że od pewnego czasu walcze z choroba jest mnie tutaj zdecydowanie mniej... ale nie potrafię leżeć bezczynnie wiec przeglądam zdjęcia z koncertów w pewnym celu ? I tak sobie pomyślałam ze chętnie podzielę się z Wami niektórymi ? Te akurat uchwyciło fragment mojej pirotechniki koncertowej ? Alez wiele się działo w tym sezonie ! A w przyszłym będzie jeszcze więcej i więcej ! - napisała na swoim profilu na Facebooku piosenkarka.

Fani nie zawiedli swojej idolki. Ich wsparcie wzruszyło artystkę

Jesika wzruszyła się mocą życzeń i słów otuchy, które otrzymała od fanów w tych ciężkich dla niej chwilach. Zewsząd spłynęły do niej życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. - Jesiczko Dużo Zdrówka.. - Życzę dużo zdrówko Pani Jesiko:) - Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia - czytamy w komentarzach. Jak widać po jej wpisie, mimo walki z chorobą, piosenkarki nie opuszcza entuzjazm. Miejmy nadzieję, że jej choroba nie jest niczym poważnym i szybko dojdzie do siebie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Klienci Rossmanna są wściekli! Hitowa promocja to OSZUSTWO, uważajcie na siebie!
  2. Grabowski nie miał litości dla Gessler. Aktor pojechał po bandzie
  3. Dramat Sławomira. To koniec jego kariery w telewizji?
  4. Jakim ojcem był Zbigniew Wodecki? Tego nikt się po nim nie spodziewał
  5. Przełomowa decyzja Lidla. Jutro wszyscy to kupią
  Następny artykuł