Rodzinny koszmar słynnej gwiazdy disco-polo. Jest przerażona

Rodzinny koszmar słynnej gwiazdy disco-polo. Jest przerażona Źródło: fot. pixabay.com

Jedna ze znanych i wschodzących gwiazd disco-polo przechodzi teraz przez prawdziwy koszmar. Poważne problemy rodzinne dopadły ją, gdy sama znajduje się poza granicami naszego kraju. Teraz musi jak najszybciej wracać do Polski.

Siostry Godlewskie w ostatnim czasie stały się prawdziwym fenomenem w polskim Internecie. Celebrytki coraz częściej pojawiają się we wszelkich mediach przy okazji różnych swoich działalności. Jak się okazuje, Małgorzata Godlewska niedawno stała się prawdziwą gwiazdą disco-polo dzięki jej udziałowi w teledysku zespołu "SELFIE". Teraz celebrytka przechodzi prawdziwy horror, będąc daleko od swoich najbliższych, jest przerażona tym, co się stało.

Gwiazda disco-polo przerażona

Niedawny wypadek jednej z sióstr - Esmeraldy - wstrząsnął opinią publiczną. Celebrytka w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Według nieoficjalnych ustaleń wówczas miała 1,5 promila alkoholu w organizmie i to właśnie ona siedziała tego dnia za kierownicą samochodu. Do całego zdarzenia doszło na ulicy Ząbkowskiej w Warszawie około godziny 17. Małgorzata Godlewska, siostra posługującej się pseudonimem "Esmeralda" Moniki, zamieściła na swoim Facebooku wpis opisujący całą sytuację. Gwiazda jest przerażona tym, co spotkało jej siostrę, jednocześnie zaznacza, że nie zamierza jej oceniać i będzie ją cały czas wspierać w powrocie do zdrowia. Dodatkowo dziękuje Bogu za to, że nie zabrał jej siostry, którą tak bardzo kocha.  - Nie mi jest oceniać Twoje postępowanie ani żadnemu człowiekowi Każdy z nas ma w życiu gorszą chwilę, dzień, tydzień, miesiące... Nie jesteśmy idealnymi ludźmi, każdy również ma prawo popełnić błąd, każdy z nas może się załamać, zamknąć w sobie , odizolować się od społeczeństwa, przestać żyć za dnia... Dziękuję Bogu za to ze Cię mam, za to, że mi Cię nie zabrał do siebie, bo masz jeszcze drogę do przejścia i to ja poprowadzę Cię za rękę - pisze Małgorzata Godlewska. Niestety ze względu na wyjazd Małgorzaty, która była na w tym czasie w Grecji, siostry nie mogły być od razu razem. Godlewska poinformowała, że jak najszybciej przyleci do Polski, żeby czuwać przy siostrze w tym ciężkim dla niej czasie. - Przepraszam, że nie mogę być teraz przy Tobie tylko jestem w Grecji, chciałam przylecieć dziś pierwszym samolotem, ale niestety jestem na wyspie i samolot mam dopiero jutro... Jesteś teraz pod najlepsza opieką specjalistów i anioł stróż nad Tobą czuwa... Kocham Cię moja malutka Esmi - dodaje. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Europa w szoku. Adam Nawałka obejmuje silną reprezentację!
  2. Skradł serca milionom Polek. Aktor kultowego serialu TVP dziś jest nie do poznania
  3. Niedawno został medialną gwiazdą, dzisiaj odszedł! Nie żyje najbrzydszy pies świata
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News