microphone-2548973_1280
fot. Pixabay
Malwina Kossela - 23 Czerwca 2018

Skandal z gwiazdą Disco Polo! Widownia przecierała oczy

Disco polo nie jest nikomu obojętne - albo ktoś je kocha, albo nienawidzi. Takie skrajne emocje sprzyjają skandalom. Tak właśnie było z tą gwiazdą tego gatunku - widownia przecierała oczy ze zdumienia.

Wśród fanów disco polo bardzo popularne jest zapraszanie gwiazd tego gatunku na wesela. Niestety, nie zawsze taka rzecz kończy się pozytywnym zaskoczeniem pary młodej i gości. Czasem wybucha skandal. Tak było i tym razem. Gwiazdor disco polo Gesek, przybył na wesele po to, by wystąpić dla pary młodej, ich rodziny i przyjaciół. Chociaż wszyscy czekali na niego z niecierpliwością, to jego obecność nie spodobała się... zespołowi weselnemu!

Skandal z gwiazdą disco polo w tle

Zespół, który dbał o oprawę muzyczną uroczystości był wyraźnie oburzony, że Gesek został zaproszony. Postanowili... nie użyczyć gwieździe swojego nagłośnienia. Zdecydowali się na taki krok, mimo tego, że wiedzieli o tym iż artysta przybędzie na wesele. Gesek wydał oświadczenie, w którym opisał, że zespół zgodził się udostępnić nagłośnienie za cenę 100 złotych. Ostatecznie gwiazdor zagrał, a jego występ spodobał się wszystkim zgromadzonym. - W sobotę zagraliśmy koncert weselny i po raz pierwszy zdarzyła mi się taka sytuacja. Przedstawiciel zespołu weselnego nie chciał udostępnić swojego nagłośnienia, a nasz koncert był niespodzianką od pana młodego - dla żony. Pan "Klawiszowiec" , za darmo nie chciał dać - ale za 100 zł już tak (...) Życzę mu, że jak kiedyś pojedzie na salę weselną, właściciel sali też zapyta się go czy przywiózł swój agregat prądotwórczy, albo następnym razem jak napisze do zespołu o udostępnienie aranżacji - to zespół też mu krzyknie za to 100 zł - tak dokładnie zawiłą sprawę opisał Łukasz Geska.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nowa polska miss mundialu. Jej obfity biust niemal rozerwał koszulkę, więc ją zdjęła
  2. Polaków przed telewizorami zamurowało. Gwiazda TVN jest lesbijką
  3. Siostra Michała Szpaka zdradziła jego intymny sekret. Nie wszystkim się to spodoba
  4. Zamachowska dostała furii! Zaatakowała dziennikarkę
  5. Pudzianowski w dzikiej furii jak nigdy. Zmieszał kibiców reprezentacji Polski z BŁOTEM
piotr_kraskoTa dziewczynka to dziś wielka polska gwiazda. Która? Nie zgadniesz! Rozpoznanie czwartej gwiazdy sprawiło trudność nawet nam!Czytaj dalej
rusin_wstepKinga Rusin i inne gwiazdy, które pokochały czworonogi [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Źródło: se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News