Gwiazda DDTVN uderza w Biedronia. Fani jej tego nie darują

Gwiazda DDTVN uderza w Biedronia. Fani jej tego nie darują

DDTVN wzbudza zainteresowanie Polaków i to nie tylko tych, którzy oglądają program z samego rana. Jego prowadząca, Anna Kalczyńska, podzieliła właśnie środowisko internautów krytykując udział Roberta Biedronia w programie "Top Model". W sieci znów się zagotowało.

DDTVN, jak na program śniadaniowy przystało, ma wprowadzać Polaków w dobry nastrój. Kluczową rolę odgrywają w nim prowadzący. Wśród nich jest Anna Kalczyńska, dziennikarka, która nie boi się komentowania spraw politycznych. Nie inaczej stało się tym razem.

Dziennikarka DDTVN wbija polityczną szpilę Biedroniowi

Kalczyńska wbiła kij w mrowisko dając swój komentarz pod ciekawym zdjęciem Donalda Tuska w Nowym Jorku. Szef Rady Europejskiej został ujęty na przejściu dla pieszych, ale w jakże charakterystyczny sposób! Zdjęcie jest bardzo podobne do słynnej okładki zespołu The Beathles pt. Abbey Road. Z pozoru symboliczne nawiązanie stało się przedmiotem dosadnego komentarza. Kalczyńska pogratulowała kreatywności byłemu premierowi. - To się Panu udało, Panie Przewodniczący Donald Tusk! Dowcipny pomysł i fajne zdjęcie - zdecydowanie wolę taką formę promocji dla polityka niż ostatnio Robert Biedroń w Top Model. Program zyskał, programu polityka nikt jeszcze nie widział... - napisała na Instagramie Kalczyńska.

Podzielona opinia publiczna

Fani podzielili się co do komentarza Kalczyńskiej. Część potwierdza, że pomysł prezydenta Słupska nie był dobrym rozwiązaniem na promocję, inni widzą w tym świetny marketing. - Pani Aniu, owszem program zyskał i Biedroń zdecydowanie też. Aby stworzyć dobry program, Biedroń wyruszył w kraj - posłuchać, porozmawiać z Nami. To tak jak do firmy przychodzi nowy CEO, najpierw należy wyruszyć „in the field” posłuchać ludzi/pracowników/klientów a dopiero pózniej tworzyć strategię dla firmy - czytamy w jednym z komentarzy.

Biedroń ekspertem od modelingu?

W ostatni odcinku "Top Model" jako ekspert wystąpił Robert Biedroń. Doradzał profesjonalnym sędziom w wyborze uczestników, którzy mają przejść do finału. Biedroń miał wiele pytań i rad dla uczestników. Odnosił się zwłaszcza do kwestii troski o środowiska i radzenia sobie z publicznym hejtem. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Część fanów uznała jednak, że jego postać kompletnie nie pasuje w gronie znawców modelingu. "Top Model czy polityka", "Jego komentarze były żenujące", "Mamy światowej sławy modelki, artystów, fotografów, a zapraszany jest jakiś polityk, który pyta modeli/modelki czy zrobili coś dobrego dla zwierząt" - to komentarze oponentów z relacji serwisu pudelek.pl.
 ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dzisiaj pół Polski ruszy do Biedronki. Nikt nie chce przegapić kosmicznej okazji
  2. Zaskoczenie w DDTVN. Znany program śniadaniowy poruszył temat polityczny
  3. Religijni fanatycy zrobili oblężenie domu Roberta Biedronia. Chcą przeprosić Boga za jego grzechy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News